Produkty

Ważna informacja

Paliwo naftowe Toyotomi Plus 20 l, kod 515003 oraz Paliwo Tosaine do piecyków naftowych, kod 505981 jest paliwem opałowym o obniżonej stawce akcyzy.
Przy zakupie paliwa nabywca jest zobowiązany na podstawie art. 89 ust. 5 pkt 1 i pkt 2 ustawy o podatku akcyzowym do złożenie oświadczenia celem potwierdzenia, że nabywane wyroby są przeznaczone do celów opałowych lub będą sprzedawane z przeznaczeniem do celów opałowych, uprawniających do stosowania stawek akcyzy określonych w art. 89 ust. 1 pkt 9, 10 i 15 lit a) ustawy o podatku akcyzowym.

Paliwo Tosaine do piecyków naftowych

Kliknij aby powiększyć

Paliwo Tosaine do piecyków naftowych

Kod: 505981

Dodaj pierwszą opinię!

|
Prezentowane tutaj paliwo do piecyków naftowych zamknięte jest w wydajnym i poręcznym kanistrze – łatwo się z niego korzysta, a szczelny korek zapobiega wietrzeniu produktu. Paliwo wpływa także korzystanie na pracę samych piecyków, ponieważ zapewnia im niemal bezawaryjne działanie przez długie lata. Wykonane z plastiku butle są bezzwrotne.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

29 x 23 x 39 cm

Długość opakowania

23 cm

Wysokość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

16 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

piecyki naftowe

Wartość opałowa

44 MJ/kg

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

poj. 20 l

Typ/rodzaj

nafta grzewcza
Paliwo wykorzystasz do spalania w różnego typu piecykach naftowych w domu, a także w innych budynkach - mieszkalnych czy firmowych. Produkt może być używany w pomieszczeniach gdzie przebywają dzieci oraz osoby wrażliwe na zapachy – paliwo przez nas oferowane jest niemal bezzapachowe. Jest też wysokowydajne, co zapewnia efektywne spalanie i szybkie ogrzewania pożądanych pomieszczeń. Produkt jest przyjazny dla środowiska ze względu na niewielką ilość siarki oraz bardzo dokładne oczyszczenie paliwa. Stosowanie go nie tylko pozwoli Ci uniknąć wdychania szkodliwych substancji o drażniącym zapachu, ale i wydłuży sprawne funkcjonowanie piecyka – paliwo zapewnia jego bezawaryjną eksploatację. Produkt dostępne jest w pojemnym kanistrze, który jest wygodny w użyciu.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak wyposażyć kotłownię?

 • Instalacja

  Kiedy warto stosować tańsze zamienniki paliwa do kotła?

 • Instalacja

  Porównanie cen i efektywności opału - zima 2014/2015

Ocena i komentarz dla:

Paliwo Tosaine do piecyków naftowych