Produkty

Paliwo do pochodni 0,5 l

Kliknij aby powiększyć

Paliwo do pochodni 0,5 l

Kod: 600030

|
Prezentowany tutaj produkt to paliwo do pochodni oraz lamp naftowych. Skład płynu, to przede wszystkim ciekła parafina, której ogromną zaletą jest wytwarzanie jasnego i niekopcącego płomienia. Produkt może także odstraszać komary oraz inne insekty, spotykane w ogrodzie. Dzięki temu, komfort przebywania na działce będzie znacznie wyższy.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

20.5 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

0.45 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

lampy naftowe i olejowe

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

poj. 0,5 l

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

kolor oleju: zielony

Dostępny tutaj produkt to płyn, niezbędny do szybkiego oraz skutecznego rozpalenia lamp naftowych oraz olejowych, a także pochodni. W jego skład wchodzi ciekła parafina, której szczególnym atutem jest rodzaj wytwarzanego dymu, otóż pali się ona jasnym, łagodnym i przede wszystkim niekopcącym płomieniem. Taki produkt, nie będzie zatem wpływał na komfort przebywania w okolicy świecącej się ozdoby. Wręcz przeciwnie, zapalona stworzy w Twoim otoczeniu bardzo przyjemny nastrój, który wpłynie na komfort wypoczynku. Ten rodzaj paliwa może także skutecznie wpłynąć na odstraszanie komarów, a także innych niebezpiecznych oraz natrętnych insektów. Paliwo zamknięto w butelce wykonanej z tworzywa sztucznego, którą zamknięto szczelną nakrętką.
Ocena
1 komentarz
19.09.2017
z tym odstraszaniem komarów to bym nie szalał, ale przyjemny płomień i długo się pali. w połączeniu z pochodniami to must have na wakacje
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Czym ozdobić ogród?

 • Ogród

  Ogród piękny także nocą

 • Ogród

  Dekoracje ogrodowe do małego i dużego ogrodu

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Paliwo do pochodni 0,5 l