Produkty

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 30,5 cm grey parquet

Kliknij aby powiększyć

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 30,5 cm grey parquet

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 319010

|
 • odporny na plamy
 • odporny na wodę
 • nie blaknie w wyniku ekspozycji na promienie słoneczne
 • łatwy montaż
 • wysoka jakość
 • dostępne różne kolory
Panel podłogowy winylowy GoodHome dark Grey to produkt, którym możesz wykończyć podłogę w budynkach mieszkalnych. Winylowa powierzchnia jest odporna na plamy i wodę. Panel z łatwością doprowadzisz do czystości. Nasz asortyment obejmuje bardzo bogaty wybór materiałów wykończeniowych do podłóg w domach oraz innych rodzajach budynków.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

31.5 cm

Waga brutto

2.84 kg

Szerokość opakowania

31.5 cm

Wysokość opakowania

1.9 cm

Wymiary paneli

30,5 x 30,5 cm

Grubość paneli

1,2 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

13

Ilość m2 w opakowaniu

1,21 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pomieszczenia mieszkalne

Grubość warstwy ścieralnej

0,08 mm

Sposób montażu

samoprzylepne

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Informacje dodatkowe

do pomieszczeń o bardzo niskim stopniu użytkowania

Nr referencyjny

PS008TD001

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV

Kolor producenta

grey parquet
Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 × 30,5 cm płytka dark Grey jest utrzymany w szarym kolorze. Dzięki temu prezentuje się bardzo estetycznie. Jest również wyjątkowo odporny na plamy i wodę. Utrzymanie go w czystości nie sprawi Ci większych trudności. Płytka ta nadaje się do pomieszczeń o niskim stopniu użytkowania. Panel podłogowy winylowy GoodHome dark Grey wykonany jest z materiału PVC. Dzięki temu nie blaknie w wyniku promieniowania UV. Jego montaż jest wyjątkowo prosty. Wystarczy, że przykleisz płytkę do powierzchni, by cieszyć się nową podłogą. Atutem tego materiału jest również jego niska cena. Zapoznaj się z pozostałymi płytkami winylowymi z naszej oferty. Możesz także sięgnąć po inny rodzaj materiału wykończeniowego do podłóg.
Ocena
2 komentarze
31.07.2019
Przed chwilą właśnie te wspaniałe panele zerwałem z podłogi. nie da się tego ułożyć. Dwa dni męki przy układaniu 8 m2, 40% z nich przy próbie montażu wyłamuje się. Pióro i wpust grubości włosa. po prostu plastikowa tandeta. Nie jest to pierwsza podłoga jaka układałem, ale takiego bubla nie widziałem w życiu. 600,00 PLN w błoto, ale trudno, człowiek się uczy na błędach. Jeżeli Castorama chce zachować dobre imię to lepiej niech wycofa ten produkt ze sprzedaży. Zaoszczędzi to nerwów innym klientom, którzy rozważają zakup tego wyrobu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz na temat paneli. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Prosimy o kontakt z pracownikiem działu Reklamacje w dowolnym sklepie Castorama - nie musi być to sklep, w którym dokonał Pan zakupu.

30.06.2019
Panele wyglądają ładnie, ale jakość do ceny to tragedia: przy układaniu łamią się piórka, przy cięciu odpryski (a na opakowaniu napis easy cut). Do tego przy układaniu lekko się zadzierają. Chyba skusiłabym się na jakiś tańszy produkt.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji tej sprawy z doradcą, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę oraz rozwiązanie tej kwestii. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia reklamacji wadliwego produktu, dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak wybrać stopień połysku lakieru

 • Wykończenie

  Zalety podłogi bambusowej

 • Winylowe

  Gotowe posadzki z drewna

Ocena i komentarz dla:

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 30,5 cm grey parquet