Produkty

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 61 cm mid grey concrete

Kliknij aby powiększyć

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 61 cm mid grey concrete

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 319015

|
 • odporny na plamy
 • odporny na wodę
 • nie blaknie w wyniku ekspozycji na promienie słoneczne
 • łatwy montaż
 • wysoka jakość
Panel podłogowy winylowy GoodHome płytka mid grey concrete to trwały i estetyczny materiał wykończeniowy. Utrzymanie go w czystości nie będzie dla Ciebie trudne. Panel winylowy zapewnia niskie koszty wykończenia podłogi. Jeśli potrzebujesz innego koloru panelu, znajdziesz go w naszej ofercie materiałów do wykańczania podłóg.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

62 cm

Waga brutto

5.1 kg

Szerokość opakowania

31.5 cm

Wysokość opakowania

1.7 cm

Wymiary paneli

30,5 x 61 cm

Grubość paneli

2 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

7

Ilość m2 w opakowaniu

1,30 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pomieszczenia mieszkalne

Grubość warstwy ścieralnej

0,15 mm

Sposób montażu

samoprzylepne

Parametry indywidualne

Seria

Poprock

Marka

GoodHome

Gwarancja

5 lat

Informacje dodatkowe

do średnio/mało użytkowanych pomieszczeń

Nr referencyjny

PS015TD004

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV

Kolor producenta

mid grey concrete
Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 × 61 cm płytka mid grey concrete utrzymana jest w modnym odcieniu szarości. Będzie odpowiednia szczególnie w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Płytka nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych średnio lub mało użytkowanych. Panel podłogowy winylowy GoodHome płytka mid grey concrete nie zblaknie pod wpływem działania promieniowania UV. Nie zaszkodzi jej także woda. Na jasnej powierzchni z PVC nie powstaną plamy. Produkt ten zapewnia wysoką jakość za niską cenę. Montaż jest bardzo prosty. Wystarczy przykleić panel do podłogi. Umożliwia to samoprzylepna strona tego produktu. Szukasz innego koloru? Nasza oferta obejmuje duży wybór produktów z serii Poprock, które zadowolą każdy gust.
Ocena
2 komentarze
31.07.2019
Przed chwilą właśnie te wspaniałe panele zerwałem z podłogi. nie da się tego ułożyć. Dwa dni męki przy układaniu 8 m2, 40% z nich przy próbie montażu wyłamuje się. Pióro i wpust grubości włosa. po prostu plastikowa tandeta. Nie jest to pierwsza podłoga jaka układałem, ale takiego bubla nie widziałem w życiu. 600,00 PLN w błoto, ale trudno, człowiek się uczy na błędach. Jeżeli Castorama chce zachować dobre imię to lepiej niech wycofa ten produkt ze sprzedaży. Zaoszczędzi to nerwów innym klientom, którzy rozważają zakup tego wyrobu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz na temat paneli. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Prosimy o kontakt z pracownikiem działu Reklamacje w dowolnym sklepie Castorama - nie musi być to sklep, w którym dokonał Pan zakupu.

30.06.2019
Panele wyglądają ładnie, ale jakość do ceny to tragedia: przy układaniu łamią się piórka, przy cięciu odpryski (a na opakowaniu napis easy cut). Do tego przy układaniu lekko się zadzierają. Chyba skusiłabym się na jakiś tańszy produkt.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji tej sprawy z doradcą, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę oraz rozwiązanie tej kwestii. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia reklamacji wadliwego produktu, dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Montaż podłogi winylowej – krok po kroku

 • Urządzanie

  Wykładzina PVC kontra panele podłogowe – porównanie korzyści

 • Wykończenie

  Gotowe posadzki z drewna

Ocena i komentarz dla:

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 61 cm mid grey concrete