Produkty

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P120 3 szt.

Kliknij aby powiększyć

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P120 3 szt.

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 205294

|
 • stabilne i wytrzymałe łączenie pasów
 • niskie wibracje podczas szlifowania
 • dobrej jakości ziarno ścierne
Produkt usprawni Twoje prace remontowo-budowlane – dzięki niemu w sprawny sposób obrobisz wybrane elementy, co sprawi, że szybko przygotujesz je do dalszego wykorzystania. Pas doskonale nadaje się do usuwania starych powłok wykończeniowych oraz do wygładzania powierzchni. Liczbę sztuk wchodzących w skład zestawu dobrano tak, by całość wystarczyła Ci na wiele zastosowań.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wymiary produktu: 75 x 457 mm

Gradacja: 120

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

75 x 457 mm

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

0.104 kg

Liczba sztuk w opakowaniu

3

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

obróbka ścierna

Gradacja

120

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

MacAllister

Nr referencyjny

63642571640
Chcąc w wygodny i szybki sposób wyszlifować wybrane przez siebie elementy, możesz posłużyć się oferowanym w tym miejscu pasem bezkońcowym. Wyrób zaprojektowano tak, by jego użytkowanie było komfortowe – podłączysz go do swojej szlifierki, dzięki czemu w prosty sposób oraz w niezwykle krótkim czasie dostosujesz dane przedmioty do określonych wytycznych. Produkt jest także niekłopotliwy w instalacji oraz demontażu – kilka prostych ruchów sprawi, że zespolisz lub odłączysz go od swojego urządzenia. Pas świetnie sprawdzi się nie tylko jako narzędzie do szlifowania różnych powierzchni, ale także umożliwi Ci bezproblemowe usuwanie powłok zewnętrznych z rozmaitych elementów, dzięki czemu odpowiednio przygotujesz je do dalszej obróbki – z łatwością pozbędziesz się starej farby.
Ocena
5 komentarzy
27.06.2020
Straszy chłam, nie pasuje do szlifierki 75x533, wszystkie 3 z paczki za krótkie, nie da się załozyć na szlifierkę...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Uprzejmie informujemy, że produkty, które nie spełniają założeń producenta podlegają reklamacji. Można tego dokonać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie, telefonicznie, mailowo lub osobiście w sklepie. Przypominamy również o możliwości zwrotu produktu nieużywanego. Nasi doradcy chętnie pomogą panu dobrać pasujący do posiadanej szlifierki pas.

02.05.2020
Bubel wytrzymuje góra 10 minut. Castorama powinna zmusić producenta do poprawy towaru albo zmienić dostawcę. Wadliwie wykonane łącze. Co ciekawe nie puszcza klej a tkanina.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przesłanie komentarza. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego naszym Klientom prawa do reklamacji produktu wadliwego. Można ją złożyć poprzez stronę internetową, telefonicznie oraz osobiście w sklepie.

19.12.2017
a ja jestem zadowolony z pasa, na szczęście nie doświadczyłem puszczania złączenia taśmy :) tak czy inaczej do majsterkowania nadaje się w sam raz
13.11.2017
Zbiera całkiem dobrze ale co z tego jak po 3-4 minutach puszcza złączenie taśmy i to we wdzystkich 3 szt
Miałem również chińszczyznę moze gorzej zbierała ale "się trzymała kupy"
10.11.2015
Niestety, zdarzają się paczki, że jedna, dwie lub wszystkie taśmy sa odrobine za długie i nie są dostatecznie naciągnięte po założeniu na maszynę, co skutkuje ślizganiem się pasa i jego bezużyteczność... Lepiej więc kupić więcej na zapas, własnie na takie niespodzianki...
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Pas bezkońcowy – czym jest i do czego nam posłuży?

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do szlifierek – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje i wybór materiałów ściernych

Ocena i komentarz dla:

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P120 3 szt.