Produkty

Pas narzędziowy MacAllister V 14 kieszeni

Kliknij aby powiększyć

Pas narzędziowy MacAllister V 14 kieszeni

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 211389

|
Prezentowany pas narzędziowy składa się aż z czternastu kieszeni różnej wielkości, dzięki czemu z łatwością pomieścisz w nim wszystkie potrzebne narzędzia. Kieszenie zostały dodatkowo wzmocnione na szwach, co sprawia, że jest to produkt niezwykle wytrzymały. Pas posiada również praktyczne zawieszki umożliwiające zaczepienie młotka oraz miarki. Wyprodukowany został z poliestru, który bezproblemowo wyczyścisz.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

40 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

56 cm

Waga brutto

1 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, majsterkowanie

Liczba kieszeni

14

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

wymiary: etui na wiertła (szer. 20,5 x wys. 31,5 x gł. 8 cm); torba cieśli (szer. 27 x wys. 27,5 cm); mała torba (szer. 13 x wys. 19,5 cm); dł. paska 126 cm

Nr referencyjny

WS-TB5

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

100% poliester

Kolor

czarny, niebieski
Posiadający czternaście kieszeni pas narzędziowy został stworzony dla osób, które w swojej pracy używają wielu akcesoriów. Produkt ten składa się z pasa biodrowego, etui na wiertła, torby cieśli oraz małej torby, dzięki którym będziesz miał wszelkie potrzebne sprzęty stale w zasięgu ręki. Kieszenie różnych wielkości i kształtów umożliwiają przechowywanie różnorodnych narzędzi. Pas ten wyposażony został również w dwa metalowe uchwyty ułatwiające zawieszenie młotka i metrówki. Wzmocnione nitami kieszenie czynią ten produkt wyjątkowo wytrzymałym. Symetryczne rozmieszczenie dwóch dużych kieszeni oraz szeroki pas biodrowy sprawiają, że noszenie jest komfortowe, nawet pomimo dużej wagi. Możesz go zarówno sprawnie założyć, jak i zdjąć, ponieważ zapinany jest na klamrę.
Ocena
2 komentarze
06.04.2018
Dobre wykonanie i solidne wykończenie. Mocny materiał. Przydało by się zabezpieczenie zapobiegające wysuwaniu się kieszeni z pasa kiedy jest rozpięty. Bywa to uciążliwe zwłaszcza przy pełnych (obciążonych) kieszeniach. Poza tym bez zarzutu.
23.02.2017
Sprawdza się, szczególnie przy pracy na wysokości gdzie musisz mieć wolne ręce a jednocześnie szybko dostęp do wielu narzędzi.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać pas narzędziowy?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dobrać odzież roboczą?

 • Narzędzia i artykuły

  Przegląd odzieży roboczej i BHP – rodzaje i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Pas narzędziowy MacAllister V 14 kieszeni