Produkty

Pellet drzewny 6 mm 15 kg

Kliknij aby powiększyć

Pellet drzewny 6 mm 15 kg

Kod: 521268

|
 • wysoka wartość energetyczna
 • brak szkodliwych substancji chemicznych
 • niska emisja dwutlenka węgla
Oferowany materiał opałowy w postaci pelletu drzewnego z powodzeniem zastosujesz w kotłach, piecach oraz kominkach. Jest to produkt w pełni naturalny, a przez to wysoce ekologiczny, ponieważ do jego stworzenia wykorzystano suche trociny, które następnie sprasowano pod wysokim ciśnieniem. Korzystając z pelletu, będziesz mógł efektywnie ocieplić swój dom.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

38x 68 x 10 cm

Długość opakowania

68 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

38 cm

Waga brutto

15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kominki, piece, kotły

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

opakowanie 15 kg

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

czyste, suche trociny, sprasowane pod wysokim ciśnieniem
Jeżeli w codziennym życiu stawiasz przede wszystkim na ekologiczne rozwiązania i zależy Ci na dbałości o stan środowiska naturalnego, to opcją idealną dla Ciebie będzie zastosowanie polecanego pelletu drzewnego. W jego składzie znajdziesz suche trociny sprasowane pod wysokim ciśnieniem, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Dzięki temu jego spalanie powoduje bardzo niską emisję dwutlenku węgla. Pellet z powodzeniem zastosujesz jako materiał opałowy w kominkach, kotłach oraz piecach. W bogatej ofercie marketów budowlanych Castorama znajdziesz również wiele innych produktów przeznaczonych do zasilania urządzeń grzewczych, które są przystosowane do kotłów o różnorodnych właściwościach i na różne paliwo. Sprawdź sam!
Ocena
28 komentarzy
10.04.2019
Spieki to nadmiar powietrza, brudne palenisko, nadmiar kombinacji w ustawieniach itp. Miałem takie problemy. Wygarnąłem wszystko, wyczyściłem retortę, kanały powietrzne i okolice ślimaka z nagarów i zgorzelin i teraz co bym nie wsypał to jest ok. Kupuję teraz po kilka worków gdziekolwiek i zdarza mi się mieszać paliwo - wszystko jest ok.
27.03.2019
Kupiłem w Krakowie prawie 30 worków i muszę powiedzieć, że towar pali się idealnie.
Jeżeli chodzi o cenę to Casto znowu musiało ładnie "namieszać" konkurencji stąd pewnie inne dziwne "opinie". Polecam kupić kilka worków i sprawdzić...dla mnie kalkulacja jest prosta. pozdrawiam
11.03.2019
TRAGEDIA spieki trzeba wybierać non stop popiołu brak tylko jeden wielki spiek co chwila zapchany koszyk na szczęście kupiłem tylko 4 worki zdecydowanie odradzam 1 gwiazdka to i tak za wiele
01.03.2019
Wszystko OK. Pelet dobrze sie pali.
28.02.2019
Bardzo słabej jakosci pellet. Mała kaloryczność oraz waga jednego worka to poniżej 1kg... Przy tonie pelletu robi się większa strata.
21.02.2019
Nawet jednej gwiazdki nie powinien dostać, strasznie zapycha ruszt. DRAMAT!!! Piec co dwie godziny się przegrzewa przez zapchany ruszt. Kiepski zakup, najgorszy z możliwych, kto ma czas co dwie godziny czyścic piec?
04.02.2019
Nie polecam. Pellet wydaje się mieć mniejsza kaloryczność niż produkty konkurencji, Co dość istotne po zważeniu worka zamiast 15kg jest 13.8. Worek fabrycznie zamknięty i nieuszkodzony a waga bardzo dokładna. Kupiłem pierwszy i ostatni raz.
28.01.2019
Pellet jest bardzo złej jakości, podczas spalania wewnątrz pieca wytwarza się straszna smoła, nie pachnie drewnem tylko tak jakby były to prasowane panele podłogowe pełne nieokreślonych związków chemicznych. Podczas spalania tworzy się duża bo wielkości piłki do tenisa spalona bryła, która blokuje piec co powoduje, że nie pali się w nim dobrze i doprowadza to do jego wygaszenia, z komina wydobywa się czarny śmierdzący dym. Pellet nie posiada certyfikatów, które może by w pewien sposób pilnowały jego jakości. Nie polecam nawet za niska cenę, lepiej kupić certyfikowany produkt i nie niszczyć sobie pieca, który ma służyć do ogrzewania domu, przecież przez wiele lat.
25.01.2019
Nie wiem jak to możliwe,zeby ten sam pelet miał tak różne oceny.
My jestesmy zadowoleni,bo spalanie odbywa się bez zarzutu ( chyba kluczowe są ustawienia pieca ).
24.01.2019
Te opinie to jeden wielki kit. Kupiłem ten pellet w Grudniu całą paletę i muszę przyznać że to najgorszy pellet jaki kiedy kolwiek miałem . A piec na pellet mam od ośmiu lat. Nie polecam tego produktu non stop robią się spieki i napewno nie jest tak kaloryczny jak w opisie.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Rodzaje drewna kominkowego

 • Instalacja

  Jak opalać dom w naturalny sposób?

 • Instalacja

  Problemy z rozpaleniem ognia w kominku – najczęstsze przyczyny

Ocena i komentarz dla:

Pellet drzewny 6 mm 15 kg