Zobacz więcej Kratki, bramki i pergole

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Kratki, bramki i pergole

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pergola drewniana 165 x 80 x 214 cm brązowa
Strzałka w prawo

Pergola drewniana 165 x 80 x 214 cm brązowa

398
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pergola drewniana brązowa to doskonałe rozwiązanie do praktycznie każdego ogrodu. Ten produkt świetnie sprawdzi się w miejscach, które wymagają dodatkowej ozdoby albo osłony. Będzie idealnym wyborem jako wsparcie dla roślin pnących zarówno sezonowych, jak i całorocznych. Możesz pomalować ją na dowolny kolor. To pozwoli Ci dopasować pergolę do aranżacji otoczenia.

   Cechy i zalety

    Ładnie prezentujący się teren zielony powinien być nie tylko odpowiednio zaprojektowany, ale również właściwie urządzony. Pergola drewniana 165 x 80 x 214 cm brązowa to produkt, dzięki któremu uzyskasz niezwykle estetyczny ogród, a także ciekawy wystrój działki albo ogródka przy restauracji. Pergola została przygotowana z drewna rodzimego. Jest odpowiednio zabezpieczona przed wpływem czynników szkodliwych, na przykład warunków atmosferycznych. Wszystko dzięki impregnacji ciśnieniowej. Pergola drewniana brązowa jest dostępna w atrakcyjnym kolorze, który dobrze prezentuje się w zestawieniu z roślinnością. Produkt możesz ozdobić lampami albo posadzić przy nim rośliny pnące. Sprawdź też inne elementy wyposażenia z tej kategorii.

     Specyfikacja techniczna

     Informacje dotyczące środowiskaFSC mix 80%
     Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
     KolorBrązowy
     MateriałDrewno
     Kod produktu5900886505192