Produkty

Pergola drewniana Blooma 128 x 210 x 40 cm

Kliknij aby powiększyć

Pergola drewniana Blooma 128 x 210 x 40 cm

Marka: Blooma

Marka: Blooma

Kod: 629347

|
 • łatwy montaż
 • impregnacja ciśnieniowa
 • uniwersalność
 • wysoka jakość wykonania
Pergola świetnie uzupełni aranżację każdego ogrodu. Element posłuży nie tylko za dekorację, lecz również spełni praktyczną funkcję – podeprze pnące rośliny tak, aby mogły swobodnie rosnąć w górę. Do wytworzenia produktu zastosowano drewno sosnowe, które jest trwałe. Jego powierzchnia jest zielona, możesz ją jednak przemalować na wybrany odcień.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

128 x 210 x 40 cm

Wysokość opakowania

210 cm

Długość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

128 cm

Waga brutto

24.7 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogrody, podpora dla pnączy

Impregnacja

tak

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

Blooma

Informacje dodatkowe

słupy 44 x 44 cm

Nr referencyjny

CLP8

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno sosnowa

Kolor producenta

zielony
Pergolę łatwo wpasujesz w aranżację Twojego ogrodu. Element nie tylko przyozdobi przestrzeń, lecz również odegra praktyczną rolę – posłuży za podporę dla pnących roślin, umożliwiając ich pędom wspinanie się w górę. Dzięki wykonaniu z sosnowego drewna produkt wykazuje trwałość oraz odporność na urazy mechaniczne – nie straci właściwości przez lata. Materiał został dodatkowo wzmocniony impregnatem, który zabezpiecza go przed działaniem czynników pogodowych i wilgoci. Powierzchnia pergoli jest utrzymana w zielonej barwie. Możesz szybko zmienić kolor konstrukcji, przemalowując ją na wybrany odcień przy pomocy specjalnej farby do drewna. Bogaty wybór takich preparatów w ciekawej palecie barw znajdziesz w naszym asortymencie.
Ocena
2 komentarze
24.05.2018
Instrukcja montażu dołączona do produktu - dotyczyła innej pergoli. Niestety w sklepie nie można jej obejrzeć bo szczelnie zapakowana w folię. Śruby zdecydowanie za krótkie, szczególnie do montażu kratownicy. Brak adresu producenta. Atrakcyjna cena oraz wygląd po montażu.
12.04.2018
Dwie gwiazdki dałem za cenę 90 zł oraz fakt, że w zestawie są wkręty. Na tym pozytywy można zakończyć. Produkt pobrałem z działu ogród...i to był błąd. Produkt drewniany trzymany "pod chmurką", niejeden deszcz widział. Po rozpakowaniu na działce zabrałem się za montaż. Okazało się, że kantówki są tak wypaczone, że zachowanie pionu, poziomu...czegokolwiek graniczy z cudem. Na "instrukcji" (jedna złożona w kostkę kartka A4) jest informacja, że można pergolę złożyć samodzielnie. Hmm, gdyby nie fakt, że dokupiłem do niech metalowe kotwy, to życzę każdemu powodzenia w samodzielnym montażu. Listewki pospinane są jedynie zszywkami, więc nie nastawiam się na wieloletnie użytkowanie tego produktu. Jeśli ktoś planuje zakup, polecam od razu na dziale metalowym zaopatrzyć się w cztery dłuższe wkręty (ok. 6 cm), które będą wykorzystane do montażu kratownicy po bokach. Na tych co są w zestawie można, ale ledwo się to trzyma.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Dekorujemy ogród – gdzie postawić pergolę

 • Ogród

  Pergole i bramki kwiatowe – możliwości zastosowania

 • Ogród

  Oryginalna pergola w ogrodzie – zobaczmy, jak ją ozdobić

Ocena i komentarz dla:

Pergola drewniana Blooma 128 x 210 x 40 cm