Produkty

Perlator Batmix chrom 10 cm

Kliknij aby powiększyć

Perlator Batmix chrom 10 cm

Marka: Batmix

Marka: Batmix

Kod: 545201

|
Perlator marki Batmix w kolorze chrom doskonale nadaje się do zastosowania w bateriach zlewozmywakowych w kuchni i w łazience. Napowietrza wydostającą się z kranu wodę, dzięki czemu płynie ona pod zwiększonym ciśnieniem. Zmniejsza to zużycie wody podnosząc jednocześnie komfort korzystania z baterii. Wykonanie z wytrzymałego tworzywa sztucznego gwarantuje odporność na rdzę oraz osadzanie się kamienia.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

18 cm

Wysokość opakowania

3.5 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.09 kg

Średnica gwintu

1/2"

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kuchnia, baterie zlewozmywakowe

Parametry indywidualne

Marka

Batmix

Rodzaj gwintu

metryczny

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

PNISBMD088

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo, guma, stal
Perlator marki Batmix w eleganckim kolorze chrom doskonale nadaje się do zastosowania w bateriach zlewozmywakowych w kuchni i w łazience. Montuje się go na koniec kranu przy pomocy uniwersalnego gwinta metrycznego, który jest kompatybilny z większością zlewów dostępnych na rynku. Jest to rozwiązanie bardzo proste i intuicyjne w montażu. Użycie perlatora sprawia, że woda staje się mocno napowietrzona, dzięki czemu wydobywa się z kranu pod znacznie większym ciśnieniem, zwiększając komfort korzystania z baterii. Dodatkową zaletą jest zmniejszenie jej użycia o nawet kilkanaście procent, co pozwoli zaoszczędzić Ci na rachunkach. Giętka przedłużka sprawia, że używanie kranu stanie się znacznie wygodniejsze. Komplet wykonany został z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na rdzę.
Ocena
3 komentarze
04.01.2020
Ale na zdjęciu brak giętkiej przedłużki! na opakowaniu piszą, że jest dwu-funkcyjny, jakoś nie widzę tej drugiej funcji; a tak w ogóle jest OK!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że perlator spełnił Pana(i) oczekiwania :) Aby uzyskać jak najlepsze wyjaśnienie w kwestii drugiej funkcji, zachęcamy do skonsultowania się z jednym z naszych doradców fachowych z działu Sanitarnego. Skontaktować się z nami można telefonicznie (www.castorama.pl/sklepy) lub korzystając z formularza, dostępnego pod wymienionym wyżej adresem po wybraniu sklepu.

20.10.2019
Spełnia funkcję, giętki, nie na sztywnym przewodzie, nic nie cieknie. Mam nadzieję że dzięki stalowemu oplotowi wytrzyma dłużej.
28.08.2015
Solidny, dobrze wykonany i sprawnie działający perlator. Montaż mi zajął dłuższą chwilę, ale udało się samemu. Woda teraz leci lepszym strumieniem, mam nadzieję, że też oszczędzę na tym.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Przegląd akcesoriów do armatury

 • Wykończenie

  Jakie korzyści daje Ekobateria?

 • Wykończenie

  Proste sposoby na zwiększenie oszczędności w budżecie domowym

Ocena i komentarz dla:

Perlator Batmix chrom 10 cm