Produkty

Perlator do wylewek Kuchinox typ M22 x 1

Kliknij aby powiększyć

Perlator do wylewek Kuchinox typ M22 x 1

Marka: Kuchinox

Marka: Kuchinox

Kod: 506087

|
Perlator do wylewek typ M22x1 jest produktem, który w prosty sposób pozwoli Ci zredukować ilość wykorzystywanej wody, co przełoży się na niższe rachunki za pobór wody. Wykonany z mosiądzu i stali artykuł, może Ci służyć przez długo czas. Instalacja perlatora jest bardzo prosta – z powodzeniem możesz wykonać ją samodzielnie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.1 cm

Wysokość opakowania

1 cm

Szerokość opakowania

3 cm

Waga brutto

0.018 kg

Średnica gwintu

M22x1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, kuchnia

Parametry indywidualne

Marka

Kuchinox

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

CPW 08CD

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz / stal
Perlator do wylewek typ M22x1 pomoże Ci ograniczyć ilość zużywanej wody w Twojej kuchni bądź łazience. Wyposażając w niego swoją wylewkę, możesz w znaczący sposób zmniejszyć wysokość kosztów ponoszonych przez wykorzystywanie wody. Wykonanie z mosiądzu oraz stali, zapewni Ci możliwość użytkowania produktu przez długi czas. Dzięki schludnej konstrukcji o neutralnej kolorystyce, będziesz w stanie z łatwością dopasować produkt do danego urządzenia. Perlator jest prosty w montażu – z powodzeniem możesz przeprowadzić go samodzielnie, nie tracąc na to wiele czasu. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty tego typu, które z powodzeniem wykorzystasz również w swoich bateriach zlewozmywakowych lub kranach łazienkowych.
Ocena
3 komentarze
29.04.2019
korzystna cena, delikatny strumień z użyciem tego perlatora, równy i jednostajny, bez rozpryskiwania. zobaczymy w jakim czasie osadzi się kamień lub czy zardzewieje sitko. ale na kilka dni użytkowania spisuje się na medal. polecam ten produkt
13.05.2017
W starych kranach już dawno mi powypadały perlatory, i tak dziadowałem parę miesięcy, a tu wystarczyło parę złotych, 5 minut roboty i w końcu woda leci jak należy.
22.10.2015
Jakość to się okaże, ale cena jest naprawdę konkurencyjna. Już założyłem i w sumie nie widzę zmiany , zobaczymy jakie będą rachunki - powinno niby o polowe nawet zmniejszac zużycie wody. ale prelator perlatorowi nierówny
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Przegląd akcesoriów do armatury

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Wykończenie

  Ekologiczne rozwiązania do łazienki

Ocena i komentarz dla:

Perlator do wylewek Kuchinox typ M22 x 1