Produkty

Pianka do szyb kominkowych Xanto 590 ml

Kliknij aby powiększyć

Pianka do szyb kominkowych Xanto 590 ml

Kod: 923895

|
Pianka do szyb kominkowych Xanto to rozwiązanie idealne dla osób ceniących sobie ład i porządek. Bez problemu usuwa brud i przypalenia, dodatkowo pozostawiając za sobą ładny zapach. Użytkowanie dodatkowo uprzyjemnia łatwa aplikacja substancji w postaci pianki czyszczącej. Wystarczy spryskać, przetrzeć i powierzchnia jest czysta.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

28 cm

Szerokość opakowania

6 cm

Waga brutto

0.7 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

czyszczenie szyb kominkowych

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

pianka

Pojemnik

puszka
Pianka do szyb kominkowych Xanto jest produktem mającym za zadanie usprawnić czyszczenie szyb kominkowych, grillów i piekarników. Eliminuje zarówno przypalenia na szybach, jak i doskonale radzi sobie z tłuszczem i zaschniętymi plamami. Usuwanie wszelkich zabrudzeń, a zwłaszcza przypaleń bywa bardzo trudnym i absorbującym zadaniem, ale z pianką Xanto zajmuje tylko chwilę i nie przysparza żadnego kłopotu. Działa natychmiastowo, pozostawiając powierzchnię czystą i lśniącą. Produkt nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, więc nie należy się martwić otwieraniem okien i wietrzeniem – nada się również do mniejszych mieszkań. Poręczne opakowanie nie zajmie wiele miejsca, da się łatwo schować, zaoszczędzając cenną przestrzeń. Łatwa aplikacja ułatwi dodatkowo proces czyszczenia, a lekka formuła w formie pianki zapobiegnie rozlewaniu się produktu, a tym samym zaoszczędzi czas. Po aplikacji produktu należy przetrzeć powierzchnię szmatką i można cieszyć się pięknym wyglądem szyb kominkowych.
Ocena
1 komentarz
14.02.2018
Pianka działa rewelacyjnie. Nie spływa z szyby i już po minucie można ją zebrać ręcznikiem papierowym i mamy czystą szybę kominkową. Wydajna i tania. Polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak i gdzie przechowywać detergenty?

 • Instalacja

  Rodzaje stojaków do składowania drewna kominkowego

 • Narzędzia i artykuły

  Jak czyścić powierzchnie z zamszu?

Ocena i komentarz dla:

Pianka do szyb kominkowych Xanto 590 ml