Produkty

Pierwsza kondygnacja rusztowania Krause ClimTec

Kliknij aby powiększyć

Pierwsza kondygnacja rusztowania Krause ClimTec

Marka: Krause

Marka: Krause

Kod: 915474

|
 • rusztowanie jezdne
 • montaż i demontaż bez użycia narzędzi
 • obciążenie do 200 kg
 • profilowane szczeble
Pierwsza kondygnacja rusztowania roboczego ClimTec wykonana z aluminium zapewnia łatwość przenoszenia połączoną z dużą solidnością. Dzięki zastosowaniu połączeń zaciskowych oraz nasadzanych elementów ram montaż i demontaż przebiega szybko i nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Wysokość pomostu można przestawić co szczebel, co umożliwią komfortowe kompensowanie różnić w wysokości podłoża, na przykład na schodach lub innych nierównościach.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

221 cm

Szerokość opakowania

74 cm

Waga brutto

23 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

rusztowania robocze

Maksymalne obciążenie

200 kg/m2

Maksymalna wysokość

od 3 do 5 m

Parametry indywidualne

Marka

Krause

Nr referencyjny

710130

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

aluminium

Pierwsza kondygnacja rusztowania roboczego ClimTec wykonana z aluminium zapewnia łatwość przenoszenia połączoną z dużą solidnością. Zastosowanie specjalnych połączeń zaciskowych oraz nasadzanych elementów ram umożliwia szybki montaż i demontaż bez zastosowania narzędzi. Wysokość pomostu można przestawić co szczebel, co umożliwią komfortowe kompensowanie różnić w wysokości podłoża, na przykład na schodach lub innych nierównościach. Pomost jest stabilnie i bezpiecznie zamontowany, zapewniając długotrwałą i wygodną pracę. Przesuwne stabilizatory zapewniają proste przesuwanie przez otwory drzwiowe. Dzięki temu rusztowanie to znakomicie nadaje się do prac remontowych i modernizacji wnętrz. Antypoślizgowe, profilowane sczczeble są gwarancją bezpiecznego wchodzenia po wewnętrznej stronie rusztowania.
Ocena
1 komentarz
10.09.2015
rusztowanie co prawda nie moje, tylko firmowe, ale bardzo fajne i stabilne. łatwo się je montuje, więc szybko możemy się wziąć do roboty
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Dopłaty na budownictwo i sprzęty ekologiczne

 • Budowa

  Rusztowanie - kupno czy wynajem?

 • Budowa

  Jakie rusztowanie wybrać?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Pierwsza kondygnacja rusztowania Krause ClimTec