Produkty

Piła kabłąkowa 750 mm

Kliknij aby powiększyć

Piła kabłąkowa 750 mm

Kod: 635918

|
Piła kabłąkowa jest narzędziem, które wykorzystasz do ścinania gałęzi i dzielenia konarów na mniejsze części – przydaje się na każdej działce. Posiada specjalnie wyprofilowany uchwyt, który ułatwia trzymanie narzędzia w dłoni. Ostrze ze stali węglowej jest odporne na tępienie. Produkt można uzupełniać ostrzami o podobnej długości i odmiennej budowie zębów.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.5 cm

Wysokość opakowania

84 cm

Szerokość opakowania

19.5 cm

Waga brutto

0.533 kg

Długość listwy tnącej

750 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

gospodarstwo domowe, ogrodnictwo, sadownictwo

Ilość zębów na cal (TPI)

4 - 6

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

standardowa długość i konstrukcja ramy pozwala na stosowanie brzeszczotów o innych parametrach uzębienia i odpowiedniej długości

Nr referencyjny

28750

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

rama - stal; brzeszczot - stal węglowa HCS65
Piła kabłąkowa to narzędzie, które przyda się na każdej działce, w ogrodzie i warsztacie domowym. Idealnie nadaje się do przecinania grubszych gałęzi i konarów podczas czynności pielęgnacyjnych wykonywanych na drzewach czy podczas przygotowania drewna na opał. Brzeszczot jest dostosowany do piłowania popularnych gatunków drewna. Posiada odporne na tępienie ostrze ze stali węglowej. Kabłąk jest lekko pochylony, co zapewnia wygodniejszą pracę w wąskich miejscach. Zapewnia pewny chwyt i lekkie prowadzenie narzędzia. Został wykonany z wytrzymałej stali – jego standardowa długości i konstrukcja ramy pozwala na stosowanie brzeszczotów o tej samej długości i odmiennych parametrach uzębienia. W naszej ofercie znajdziesz piły do wszystkich zastosowań.
Ocena
4 komentarze
13.10.2018
polecam
19.12.2016
piła jak najbardziej ok, polecam do majsterkowania przy domu. poręczna i wygodna
12.12.2016
Piła jest bublem. Przestrzegam przed jej kupowaniem. Naciąg brzeszczota jest za słaby a sam brzeszczot za wąski przez co skręca się w rzazie. Nie sposób prosto uciąć jakiejkolwiek sztuki grubszej niż 5 cm.
18.01.2016
Mocny brzeszczot, można go wymienic jak się zetrze, ale na długo mi wystarcza, mam ja chyba juz drugi rok i jest dalej ostra. przydatna
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak dbać o wiśnię w ogrodzie?

 • Ogród

  Kiedy możemy wyciąć drzewo w ogrodzie?

 • Ogród

  O czym pamiętać, piłując ręcznie?

Ocena i komentarz dla:

Piła kabłąkowa 750 mm