Produkty

Piła ogrodnicza Verve lisi ogon 520 mm

Kliknij aby powiększyć

Piła ogrodnicza Verve lisi ogon 520 mm

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 614049

|
Piła ogrodnicza lisi ogon służy do przycinania gałęzi i konarów drzew i krzewów. Posiada ona kształt i ząbki, dzięki którym szybko i efektywnie piłuje się zarówno suche, jak i mokre drewno. Została ona zaopatrzona w uchwyt dostosowany do dłoni, która zapewni Ci komfort użytkowania produktu. Pozostałe produkty tej kategorii znajdziesz w naszym asortymencie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

51.5 cm

Wysokość opakowania

4.9 cm

Szerokość opakowania

6.7 cm

Waga brutto

0.26 kg

Długość listwy tnącej

352 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace w ogrodzie

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

dł. 520 mm

Nr referencyjny

HP55N-330F

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal, tworzywo sztuczne
Piła ogrodnicza lisi ogon to narzędzie, które z powodzeniem wykorzystasz podczas przeprowadzania prac w ogrodzie. Możesz za jego pomocą w łatwy sposób przycinać gałęzie i konary drzew. Wygięty kształt produkty oraz jego ząbki sprawiają, że szybciej i efektywniej piłuje się nim drewno. Ostrze piły zostało wykonane z mocnej stali, która przez długi czas użytkowania zachowuje swoje cechy. Ponadto narzędzie posiada rączkę wykonaną z połączenia tworzywa ABS i gumy termoplastycznej. Pierwszy z materiałów zapewnia mu wytrzymałość. Drugi zaś powoduje, że jest ona wygodniejsza w użyciu, gdyż nie ślizga się w ręku podczas cięcia. Zwiększa to Twoje bezpieczeństwo w trakcie jej użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz także pozostałe produkty z tej serii.
Ocena
2 komentarze
21.05.2018
Piła fajnie leży w dłoni, rękojeść z częścią gumowaną poprawia uchwyt i sprawia, że rękojeść jest milsza w dotyku. Mam wrażenie, że wygięty kształt ostrza rzeczywiście pomaga i uwydajnia ruchy piłą. Co ciekawe (!) z pozoru identycznie wyglądającą piłę (lisi ogon) można kupić w sklepie konkurencyjnej sieci, wizualnie jest taka sama, jednak jakość ostrza, a przede wszystkim uchwytu i ogólne wrazenie tej jest znaacznie lepsze. Po obejrzeniu obydwu w sklepie zdecydowanie wybrałem tą. niestety co do trwalości nie mogę sie jeszcze wypowiedzieć, za krótko ją mam.
17.05.2017
Piła jest na tyle w porządku, że nawet ja - mała kobietka - dawałam radę nią przyciąć grubsze gałęzie. Tak więc polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Kiedy możemy wyciąć drzewo w ogrodzie?

 • Ogród

  Jak prawidłowo używać piły ręcznej?

 • Ogród

  Jak dbać o wiśnię w ogrodzie?

Ocena i komentarz dla:

Piła ogrodnicza Verve lisi ogon 520 mm