Produkty

Pistolet wielofunkcyjny Verve

Kliknij aby powiększyć

Pistolet wielofunkcyjny Verve

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627039

|
Pistolet wielofunkcyjny może zostać zastosowany zarówno przez początkującego, jak i przez doświadczonego ogrodnika. Dzięki niemu podlewanie Twoich kwiatów i krzewów ogrodowych przebiegnie szybko i sprawnie. Element posiada funkcję regulacji siły natrysku – umożliwi Ci to łatwe dopasowanie strumienia wody do rodzaju rośliny.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

18.5 cm

Szerokość opakowania

13 cm

Waga brutto

0.23 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wiele zastosowań: podlewanie ogrodu, mycie samochodu/domu oraz kąpanie zwierząt

Liczba strumieni

8 trybów natryskiwania

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Nr referencyjny

DY2030K

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne

Kolor producenta

zielony, szary
Pistolet wielofunkcyjny doskonale posłuży nie tylko początkującemu, lecz również doświadczonemu ogrodnikowi, ułatwiając mu wykonanie różnych prac ogrodowych. Zakres jego zastosowań nie ogranicza się tylko do podlewania kwiatów – świetnie sprawdzi się on także podczas mycia samochodu czy kąpania zwierząt domowych. Element nie jest skomplikowany w montażu – wystarczy go tylko przykręcić do standardowego węża ogrodowego. Dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego pistolet jest trwały i odporny na szkodliwe działanie wilgoci, co przedłuża możliwy czas jego użytkowania. Produkt pozwoli Ci też zaoszczędzić na kosztach eksploatacji wody, ponieważ posiada możliwość regulacji strumienia wody w zależności od wykonywanej czynności.
Ocena
10 komentarzy
17.04.2020
Używany do podlewania mikroogródka więc trudno mówić o nadmiernej eksploatacji. Pistolet rozszczelnił się przy rękojeści więc jest to wada seryjna i produkt powinien zostać wycofany ze sprzedaży. Oferując go dalej świadomie sprzedajecie bubel.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a zakupiony pistolet nie sprawdził się podczas użytkowania. Przypominamy, że w przypadku produktów objętych gwarancją, wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić osobiście w sklepie, jak również drogą telefoniczną czy mailową. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości. Dołożymy wszelkich starań, by Pana zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe, a Pan mógł ponownie cieszyć się sprawnym sprzętem ogrodowym.

16.04.2020
Rękojeść się rozszczelnia. Pistolet do wyrzucenia po jednym sezonie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do kontaktu z działem Ogród w wybranym sklepie Castorama, również telefonicznie: www.castorama.pl/sklepy

10.04.2020
Kupiłem dwie w jednym sezonie i niestety na rękojeści odkleja się guma. Także nie polecam. Na początku super bo cena ale jak to mówią pazerny dwa razy traci
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszy nas, że odpowiada Panu cena pistoletu. Przykro nam jednak, jeśli podczas użytkowania guma na rękojeści zaczęła się odklejać. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych fachowców celem ustalenia przyczyny takiego stanu rzeczy. Fachowiec dostępny jest zarówno na miejscu w sklepie jak i poprzez kontakt telefoniczny. Numery do wszystkich sklepów znajdzie Pan pod adresem: www.castorama.pl/sklepy/ Dodatkowo, informujemy, że naszym Klientom przysługuje prawo do reklamacji produktu wadliwego lub niezgodnego z opisem.

06.04.2020
Był super jeden sezon. W drugim podłączyliśmy i okazało się, że rękojeść się rozszczelniła i jest do wyrzucenia.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli pistolet sprawdził się podczas jednego sezonu. Prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia dogodnego rozwiązania tej sytuacji: www.castorama.pl/sklepy

05.04.2020
Na sezon OK. Wczoraj po dłuższej przerwie odkręciłem wodę i ... na sklejeniu rękojeści poszła woda niczym górski potok. Do kosza... lepiej chyba dołożyć parę złotych i kupić jakieś przyzwoite urządzenie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego naszym Klientom prawa do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski: www.castorama.pl/sklepy

29.03.2020
Co roku trzeba kupić nowy bo rozszczelnia się rękojeść. Drugi rok z rzędu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli pistolet ulega rozszczelnieniu. Zachęcamy do skonsultowania tej kwestii z doradcą fachowym z działu Ogród, który postara się odnaleźć bezpośrednią przyczynę tego stanu rzeczy, oraz zaproponuje satysfakcjonujące rozwiązanie.

13.12.2019
Mam poprzedni model (z pokrętłem zamiast motylka do regulacji) i sprawuje się bardzo dobrze chyba już jakieś dwa lata. Pokrętło trzeba co parę podlewań dokręcić, bo się luzuje ale to drobiazg (pewnie dlatego teraz jest motylek). Bardzo przydaje się możliwość różnych ustawień strumienia: silny strumień do strącania starych igieł z iglaków, płaskie (pion i poziom) do podlewania krzewów i trawnika, itp.
22.08.2019
Szkoda pieniędzy. Kupiłem trzy (do domu i do pracy) - żaden nie przetrzymał pół roku. Wszystkie się rozszczelniały.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry. Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli pistolety wielofunkcyjne nie spełniły Pańskich oczekiwań. Przypominamy, że w takich sytuacjach przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. W tym celu wystarczy odwiedzić dowolny sklep Castorama.

01.05.2018
Fajny i praktyczny. Kilka różnych ustawień natrysku ułatwia pracę w ogródku i nie tylko. I do tego bardzo trwały produkt - mam go od 5 lat i nadal działa bez zarzutu.
22.03.2017
O, ja go mogę polecić! Używam od dwóch lub trzech sezonów i jest naprawdę fajny.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak rozmieścić zraszacze?

 • Ogród

  Nawadnianie ogrodu – w co warto się wyposażyć?

 • Ogród

  5 sposobów na ochłodę w ogrodzie

Ocena i komentarz dla:

Pistolet wielofunkcyjny Verve