Jeden akumulator- wiele możliwości!

Elektronarzędzia i osprzęt Bosch Professional 

 

Elektronarzędzia marki Bosch z linii niebieskiej przeznaczone są dla profesjonalistów i sprawdzają się w przemyśle, podczas prac budowlanych czy warsztatach samochodowych. Moc narzędzi oraz parametry techniczne przystosowane są do codziennego użytku, dzięki czemu  doskonale radzą sobie w trudnych warunkach i przy większym obciążeniu. Ergonomia narzędzi zapewnia komfort użytkowania , a solidna budowa chroni urządzenia przed uszkodzeniami technicznymi. 

Narzędzia akumulatorowe z linii profesjonalnej sprzyjają wygodzie użytkowania. System akumulatorowy Bosch 18 V to idealne rozwiązanie dla pragmatycznych rzemieślników: łączy wysoką moc i wytrzymałość z niską wagą oraz ulepszoną ergonomią – każdy znajdzie dla siebie narzędzie z szerokiej gamie produktów 18 V. Dzięki systemowi profesjonalnemu 18 V możesz stosować wymiennie dowolny akumulator i ładowarkę 18V z dowolnym narzędziem 18 V. Od 2008 r. wszystkie narzędzia akumulatorowe w klasie napięcia 18 V są kompatybilne ze wszystkimi ładowarkami i akumulatorami litowo-jonowymi tego samego napięcia.

banner główny
hero1

Piła szablasta Bosch GSA 18 V - LI

 • mechanizm SDS zapewnia szybką zmianę brzeszczotu
 • ergonomiczny uchwyt
 • niskie wibracje
hero2

Wyrzynarka Bosch GST 18 V - LI

 • poręczny uchwyt
 • brzeszczoty w zestawie
 • pewne prowadzenie podczas wycinania linii

Elektronarzędzia Bosch Home&Garden

 

Ciesz się swobodą pracy bezprzewodowej w domu i ogrodzie oraz elastycznością, którą zapewnia system akumulatorowy Bosch Home&Garden POWER FOR ALL 18V. Jeden akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami Bosch 18V dla Twojego domu i ogrodu!

Wkrętarki, wyrzynarki, sekatory, kosiarki, myjki, pompy ogrodowe, odkurzacze – z tych i wielu innych narzędzi możesz korzystać, mając w swoim domowym warsztacie jeden wydajny akumulator litowo-jonowy Bosch 18V. W ramach POWER FOR ALL ALLIANCE akumulator jest również kompatybilny z narzędziami 18V innych producentów sprzętu dla Twojego domu i ogrodu: Gardena, Bosch Home Appliances, Husqvarna, GLORIA Haus- und Gartengeräte, Wagner, Rapid, Steinel, Kübler Workwear i PerfectPro.

Do produkcji naszych akumulatorów POWER FOR ALL 18 V wykorzystujemy tylko specjalnie wyselekcjonowane i przetestowane ogniwa litowo-jonowe, które zapewniają długą żywotność akumulatora. Oprócz tego, nasz akumulator jest jednym z najlżejszych na rynku, dzięki czemu Twoja praca w domu i ogrodzie będzie jeszcze bardziej komfortowa. Prace porządkowe, pielęgnacja ogrodu, kreatywne projekty DIY – to wszystko jest w zasięgu ręki dzięki POWER FOR ALL 18V: komponuj własne zestawy i oszczędzaj nie tylko pieniądze, ale i miejsce potrzebne na przechowywanie narzędzi.

banner główny bosch home and garden
hero1

Podkaszarka akumulatorowa Bosch Universal GrassCut 18 V

 • regulacja wysokości od 120 cm do 140 cm
 • ergonomiczny uchwyt
 • naładowanie akumulatora w 124 minuty
hero2hero2hero2hero2

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch Easydrill 18 V - 40

 • regulacja optymalnego momentu obrotowego
 • oświetlenie LED
 • 2-biegowa przekładnia