Produkty

Płyn do szyb kominkowych Diall 700 ml

Kliknij aby powiększyć

Płyn do szyb kominkowych Diall 700 ml

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 908812

|
Płyn do szyb kominkowych Diall skutecznie usuwa uporczywy brud ze szklanych elementów, nie niszcząc przy tym ich powierzchni. Błyskawicznie zwalcza sadzę, tłuszcz oraz smołę, dzięki czemu jest niezbędnym środkiem w domu każdego posiadacza kominka lub piecyka. Atrakcyjny zapach produktu dodatkowo uprzyjemni Twoje prace porządkowe.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

29.5 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do czyszczenia szyb kominkowych

Właściwości

usuwa sadzę i brud

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

spryskać czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm, pozostawić naniesioną piankę na 1-3 minut w zależności od stopnia zabrudzenia, przetrzeć papierowym ręcznikiem i zmyć dokładnie wodą

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

płyn
Płyn do szyb kominkowych Diall przeznaczony jest do trudnych do usunięcia zabrudzeń gromadzących się na oszklonych drzwiczkach do kominków oraz piecyków. Za jego pomocą wyczyścisz plamy ze smoły, sadzy i tłuszczu bez większych komplikacji. Dzięki szybkiemu działaniu składników zawartych w tym środku już po 3 minutach możesz zetrzeć nałożony preparat wraz z dawnymi zanieczyszczeniami. Odpowiednia formuła płynu zapobiega powstawaniu rys w trakcie jego użytkowania. Ponadto produkt posiada atrakcyjny zapach, który uprzyjemni Ci wykonywanie tej czynności. Preparat Diall doceni każda pani domu, która miała okazję walczyć z uporczywym brudem na szklanych powierzchniach i z pewnością włączy go w skład elementów niezbędnych podczas domowych porządków.
Ocena
3 komentarze
22.11.2017
Skuteczność zwykłego płynu do szyb. Bardzo słaby produkt.
Radzi sobie jedynie z lekkim filmem na szybie. Sadzy nim nie usuniecie.
Instrukcja użycia: po naniesieniu czekać 10-15 minut. Konkurencja skutecznie działa po 1-3 minut. Ten po kilku minutach zasycha i nic więcej się nie dzieje. Po 15 minutach sadza nadal pozostaje nie wruszona nawet.
Konsystencja wody. Dramat. Omijać.
26.09.2017
najważniejsze że płyn całkiem dobrze radzi sobie z sadzą o wiele lepiej niż zwykły spryskiwacz do okien. kupiłam na próbę ale wiem że zostanie na dłużej
27.01.2017
Zawsze mnie drażniły brudne szyby kominkowe, przez które nic nie widać, a z tym płynem czyści się całkiem szybko i bezboleśnie.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak czyścić ramy luster i obrazów

 • Narzędzia i artykuły

  Jak czyścić narzędzia winiarskie?

 • Narzędzia i artykuły

  Rysy na szybach – jak usuwać i zapobiegać ich powstawaniu

Ocena i komentarz dla:

Płyn do szyb kominkowych Diall 700 ml