Produkty

Podgrzewacz elektryczny Ariston BLU1 R 100 l 1,8 kW

Kliknij aby powiększyć

Podgrzewacz elektryczny Ariston BLU1 R 100 l 1,8 kW

C
Marka: Ariston

Marka: Ariston

Kod: 521515

|
Podgrzewacz elektryczny Ariston udowadnia, że ogrzewanie wody prądem wcale nie musi być drogie. Zastosowane w nim technologie oraz jego konstrukcja zapewniają ciepłą wodę niewielkim kosztem. Nasza oferta obejmuje także inne podgrzewacze elektryczne. Dzięki nim nigdy nie będziesz zbyt długo czekać na gorącą kąpiel lub prysznic.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność podgrzewacza: 100 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

48 cm

Wysokość opakowania

91.8 cm

Szerokość opakowania

45 cm

Waga brutto

24 kg

Wymiary podgrzewacza

918 x 450 x 480 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogrzewanie wody

Pojemność podgrzewacza

100 l

Moc grzałki

1800 W

Profil poboru wody

L

Zakres regulacji temperatury

75°C

Poziom ochrony

IPX3

Sposób montażu podgrzewacza

pionowy

Klasa efektywności energetycznej

C

Parametry indywidualne

Marka

Ariston

Seria

Blu 1 R

Gwarancja

zbiornik do 5 lat

Informacje dodatkowe

przedłużona gwarancja zawiera w sobie dodatkową gwarancję i jest udzielana po dokonaniu odpłatnego przeglądu przez Autoryzowany Serwis

Nr referencyjny

3201944

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal emaliowana
Podgrzewacz elektryczny Ariston BLU1 R 100 l 1,8 kW przede wszystkim zapewni Ci stały i niezakłócony dostęp do ciepłej wody w Twoim domu. Możesz zamontować go w mieszkaniu lub w dużym domu wolnostojącym. Pojemność urządzenia sprawdzi się w obu tych miejscach. Podgrzewacz wykorzystuje technologię WaterPlus, co zapewnia jeszcze więcej ciepłej wody za nie duży koszt. Wykonany jest ze stali emaliowanej. Dzięki temu podgrzewacz elektryczny Ariston prezentuje się bardzo dobrze. Zyskuje także odporność na nieustanne działanie wody. W urządzeniu zastosowano wyjątkowo skuteczne warstwy izolacyjne. Nagrzana woda tym samym na długo pozostaje ciepła. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje podgrzewaczy zarówno gazowych, jak i elektrycznych.
Ocena
1 komentarz
03.12.2019
Zalety są dwie: przystępna cena i waga. W porównaniu z moją poprzednią termą (Biawar 80l) ta jest mniejsza i lżejsza; sam zawiesiłem ją na ścianie. Są też może nie wady, ale mankamenty. Pierwszy, to wiotkie mocowanie. Widok wieszaka po zawieszeniu termy i napełnieniu wodą (moja ma 80l, w sumie waga ok. 100 kg) przeznaczony jest wyłacznie dla ludzi o mocnych nerwach. Drugi, to regulacja temperatury/grzanie termy. Pokrętło termostatu ma zaznaczone kropkami trzy położenia (jedną, dwiema i trzema). Podone oznaczenie jest na wskaźniku temperatury. Przy ustawieniy termostatu ma maksymalne grzanie (trzy kropki), wskaźnik wychyla się niewiele poza dwie. I rzeczywiście, chcąc uzyskać chcąc uzyskać wodę o temperaturze, do jakiej przyzwyczaiłem się przy poprzedniej termie, teraz muszę "odkręcać" więcej ciepłej wody.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o podgrzewaczu. Miło nam, że cena i gabaryty produktu Panu odpowiadają. Jednocześnie, przykro nam jeśli nie jest Pan z niego w pełni zadowolony w kwestii mocowań oraz regulacja temperatury. Mamy jednak nadzieję, że nie mają one wpływu na właściwe funkcjonowanie produktu. Gdyby potrzebował Pan fachowej porady w kwestii ustawień podgrzewacza, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców (bezpośrednie w sklepie lub telefonicznie).

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak ogrzać wodę do zastosowań domowych?

 • Instalacja

  Wybieramy zasobnik wody - bojler

 • Instalacja

  Jak dobrać pojemność podgrzewacza

Ocena i komentarz dla:

Podgrzewacz elektryczny Ariston BLU1 R 100 l 1,8 kW