Produkty

Podkład pod tynki Atlas Cerplast 15 kg

Kliknij aby powiększyć

Podkład pod tynki Atlas Cerplast 15 kg

Marka: Atlas

Marka: Atlas

Kod: 921227

|
 • redukuje chłonność i wzmacnia podłoże
 • ułatwia nakładanie i fakturowanie tynków
 • zapewnia idealną przyczepność
Podkład doskonale sprawdzi się podczas wykańczania lub renowacji różnego rodzaju elewacji. Z powodzeniem może być stosowany zarówno z tynkami mineralnymi, jak i akrylowymi, przez co jest bardzo praktyczny. Właściwie zaaplikowany stanowi doskonałe zabezpieczenie przed negatywnym wpływem zmiennych warunków pogodowych, dzięki czemu powierzchnie na długo zachowają swój pierwotny stan.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Pojemność opakowania

15 kg

Długość opakowania

28 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

28 cm

Waga brutto

15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Powierzchnia aplikacji

podkłady i zaprawy cementowe; podkłady anhydrytowe; tynki; mury z betonu, cegieł, bloczków gipsowych; beton; lastryko; płyty g-k i g-w; okładziny ceramiczne i kamienne, itp.

Wydajność

0,3 kg/m2

Ilość warstw

1

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Czas schnięcia

4 - 6 h

Parametry indywidualne

Marka

Atlas

Informacje dodatkowe

gotowa do użycia masa oparta na dyspersji żywic syntetycznych i kruszywie - drobnoziarnistych mączkach kwarcowych, przeznaczona do gruntowania podłoży, gruntuje, redukuje i ujednolica chłonność podłoża

Nr referencyjny

W-TC001-A0000-AT1A
Podkład to niezbędny element podczas wykonywania wszelkich prac wykończeniowych oraz renowacyjnych w branży budowlanej. Z powodzeniem może być stosowany jako baza pod wszelkiego rodzaju tynki, zarówno mineralne, jak i akrylowe, co umożliwia wykorzystanie go w wielu różnych czynnościach. Produkt silnie przylega do podłoża oraz do nakładanych później tynków, dzięki czemu wykonana za jego pomocą struktura na długo zachowa swój pierwotny stan. Odpowiednio nałożony stanowi doskonałą zabezpieczenie dla elewacji przed szkodliwym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, dlatego przetrwa ona w doskonałym stanie przez lata. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór materiałów budowlanych pochodzących od tego producenta.
Ocena
1 komentarz
12.07.2019
Siedem lat temu wzmacniałem Cerplastem powierzchnię płyt OSB, żeby przykleić na nich płytki. Dziś zrywałem te płytki ze względu na kolejny remont. Płytki tanie więc były do wymiany. Mogę w 100% polecić ten produkt, bo trzyma tak mocno, że uderzając w płytki młotkiem te odlatywały, a klej do płytek dalej mocno trzymał płyty OSB.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak wzmocnić słabe i kruche ściany

 • Budowa

  Jak wykonać gruntowanie i malowanie elewacji?

 • Budowa

  Co zawiera plan zagospodarowania przestrzennego

Ocena i komentarz dla:

Podkład pod tynki Atlas Cerplast 15 kg