Produkty

Podłoże do warzyw Verve 50 l

Kliknij aby powiększyć

Podłoże do warzyw Verve 50 l

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 628426

|
Właściwa ziemia do warzyw może zadecydować nie tylko o wielkości upraw, ale też o smaku. Szczególnie warto o nią zadbać, jeśli masz ogród w mieście lub w regionie o ubogiej w składniki mineralne glebie. To też idealne wyjście w przypadku skrzynek i donic na domowym balkonie. Warto zadbać o odpowiednią glebę już w momencie wysiewu nasion.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

40 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

80 cm

Waga brutto

18 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród

Pojemność worka

50 l

Właściwości

uwalnia składniki odżywcze do 6 tygodni

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

do organicznych upraw jadalnych

Nr referencyjny

VPVERVWARZY50

Parametry fizyczne i wizualne

Składniki

mieszanka torfu, kredy i nawozu
Własne warzywa to marzenie rosnącej ilości osób. Jeśli mieszkasz na wsi i masz na działce dobrej jakości glebę, to możesz założyć warzywnik bez przeszkód. Większość osób mających dom w pobliżu miast i dróg obawia się jednak zanieczyszczeń, jakie mogą z gleby trafiać do roślin jadalnych. Coraz częściej warzywa są też uprawiane na balkonach i parapetach, gdzie trzeba od podstaw zadbać o ziemię. Właśnie dla takich osób powstało specjalne podłoże do warzyw. Dostarcza roślinom składników mineralnych, których potrzebują do rozwoju. Dzięki takiej ziemi masz pewność, że uprawa wzrośnie bez przeszkód. Zobacz na stronie Castoramy, jakie jeszcze pojemności worków z ziemią do warzyw mamy w ofercie i zamów online lub kontynuuj zakupy w sklepie Castoramy w pobliżu Twojego domu.
Ocena
3 komentarze
02.06.2020
Podłoże bardzo słabej jakości.Jak już wchłonie wodę i przyświeci słońce robi się kamień. Szybko wysycha. Żeby to później podlać, trzeba się trochę namęczyć.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli jakość zakupionego produktu nie spełniła Pani oczekiwań. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanej kwestii z jednym z naszych doradców z działu Ogród, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz udzieli wszelkich informacji na temat procedury reklamacyjnej. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama na terenie kraju można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy serdecznie do kontaktu. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu opisanej sytuacji.

24.05.2018
Już drugi rok korzystam z tego podłoża przy sadzeniu pomidorów w skrzyni balkonowej. Sadzonki pieknie wyrosły. W tym roku użyłam jej również do ostrych papryczek.
W pełni polecam ten produkt.
11.04.2018
Przyda mi się do marchewek, bo w zeszłym roku coś marne wyrosły.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Rodzaje ziemi ogrodniczej i zastosowanie

 • Ogród

  Zasolenie gleby – z czym to się wiąże i jak z nim walczyć?

 • Ogród

  Przygotowanie ziemi w ogrodzie do nowego sezonu

Ocena i komentarz dla:

Podłoże do warzyw Verve 50 l