Produkty

Podnośnik Senteo do płyt gipsowo-kartonowych i OSB

Kliknij aby powiększyć

Podnośnik Senteo do płyt gipsowo-kartonowych i OSB

Marka: Senteo

Marka: Senteo

Kod: 210835

|
Podnośnik do płyt gipsowo-kartonowych to przydatne narzędzie, które umożliwia szybkie i sprawne montowanie płyt na suficie i ścianach bocznych w pojedynkę. Solidnie wykonany z wytrzymałego metalu produkt zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas prac wykończeniowych. Podnośnik umieszczony jest na trzech kółkach z blokadą, co zapewnia jego wygodne przesuwanie w wybrane miejsce. Podnośnik jest łatwy w obsłudze, a specjalne mechanizmy zapobiegające złożeniu wpływają na komfort i wygodę pracy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

130 cm

Wysokość opakowania

17 cm

Szerokość opakowania

50 cm

Waga brutto

40 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace wykończeniowe, sufity podwieszane

Udźwig

68 kg

Maksymalna wysokość podnoszenia

3352,8 mm

Parametry indywidualne

Marka

Senteo

Informacje dodatkowe

możliwość dokupienia przedłużki, łączna wysokość 4876,8 mm

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

SHPL1233

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metal
Podnośnik do płyt gipsowo-kartonowych i OSB to praktyczne i przydatne urządzenie do prac wykończeniowych w mieszkaniu i innych budynkach. Stojak umożliwia wygodną i bezpieczną pracę podczas montażu dużych płyt, bez asysty drugiej osoby. Instalacja płyt na suficie czy ścianach bocznych z podnośnikiem przebiega znacznie szybciej i sprawniej niż przy pracy ręcznej w kilka osób. Prezentowany podnośnik Senteo do płyt gipsowo-kartonowych jest solidnie wykonany z metalu malowanego proszkowo i umieszczony na trzech kółkach z blokadą. Urządzenie jest łatwe w użyciu, bowiem wystarczy umieścić płytę na przygotowanej platformie i podnosić ją na pożądaną wysokość. Podnośnik umożliwia montowanie płyt nie tylko na suficie, ale dzięki możliwości pochylenia platformy także na ścianach bocznych czy krzywiznach sufitu. Produkt posiada blokadę na kołach oraz mechanizm zapobiegający złożeniu, co zwiększa stabilność oraz bezpieczeństwo podczas pracy.
Ocena
2 komentarze
28.09.2018
Polecam zarombista sprawa zrobiłem nim już dwa poddasza i teraz nie wyobrażam sobie roboty bez. Niego. Złożenie go jest idioto odporne. Jakość jak na cene jest bardzo dobra. Zwraca sie przy jednej wiekszej robocie.
22.09.2018
Nie polecam!! Największy bubel jaki można kupić. Już w trakcie składania sprzętu uszkadza się farba, później puścił aluminiowy zacisk linowy, a na końcu urwał się uchwyt do zwalniania hamulca - sprzęt wytrzymał jakieś 5 minut, nawet nie dało się jednej płyty przykręcić. Niestety w Castoramie powiedziano, że nie można reklamować sprzętu, ponieważ był nieodpowiednio używany (ciekawa jestem jak można było to właściwie użytkować, skoro podnośnik w rękach się rozpada).
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje lewarków samochodowych

 • Narzędzia i artykuły

  Jak transportować ciężkie przedmioty na wyższe piętra

 • Budowa

  Płyty regipsowe jako szybki sposób na proste ściany

Ocena i komentarz dla:

Podnośnik Senteo do płyt gipsowo-kartonowych i OSB