Produkty

Podpałka silna Hearth CCA 0,14 kg

Kliknij aby powiększyć

Podpałka silna Hearth CCA 0,14 kg

Marka: Hearth

Marka: Hearth

Kod: 922825

|
Podpałkę Ekosilna stosuje się do rozpalania ognia w piecach i kominkach. Przeznaczona jest do rozpalania materiałów opałowych – węgla, brykietu, peletu oraz mokrego i suchego drewna. Stanowi ona produkt jednokrotnego użytku, który jest łatwy i wygodny w użytkowaniu. Dodatkowo, w naszej ofercie możesz znaleźć także inne produkty z tej serii.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 3 x szer. 12,5 x wys. 5 cm

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

5 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

0.15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

rozpalanie pieców, kominków

Parametry indywidualne

Marka

Hearth

Informacje dodatkowe

op. 140 g
Podpałkę Ekosilna stosuje się do rozpalania ognia w piecach i kominkach występujących w gospodarstwach domowych. Można ją wykorzystać do rozpalania materiałów opałowych takich jak węgiel, brykiet i pelet. Dodatkowo, pozwala ona także skutecznie rozpalić zarówno suche, jak i mokre drewno. Podpałkę stosuje się jednorazowo. Jest ona prosta i wygodna w użyciu, ponieważ wystarczy ją umieścić w komorze spalania i podpalić zaznaczone na opakowaniu miejsca. Materiały, z których ją wykonano szybko zajmują się ogniem oraz podtrzymują go przez długi czas. To sprawia, że produkt jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Dzięki jego wykorzystaniu możesz zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na wykonanie innych czynności. W ramach naszego asortymentu dostępne są również pozostałe produkty z tej serii.
Ocena
1 komentarz
02.05.2016
Szybka, trochę droga, ale jak ktoś ma takie lewe ręce do ognia jak ja, to nie ma co. Można kupować żeby goście nie czekali dwie godziny aż ogień na ognisku rozpalę... Więc czasem warto
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak bezpiecznie urządzić ognisko w ogrodzie?

 • Ogród

  Gotowanie w plenerze – jakie mamy opcje?

 • Ogród

  Zasady zdrowego i bezpiecznego grillowania

Ocena i komentarz dla:

Podpałka silna Hearth CCA 0,14 kg