Produkty

Półka narożna wysuwana 4 kosze Cooke&Lewis Factory chrom

Kliknij aby powiększyć

Półka narożna wysuwana 4 kosze Cooke&Lewis Factory chrom

Marka: Cooke&Lewis

Marka: Cooke&Lewis

Kod: 508640

|
Wysuwana półka to nowoczesny produkt, dzięki któremu będziesz mógł przechowywać wiele kuchennych produktów w jednym miejscu. Produkt posiada cztery półki, które możesz wygodnie wysuwać i tym samym z łatwością sięgać po daleko umieszczone elementy. Półka ta cechuje się odporną na uszkodzenia budową oraz jednocześnie estetycznym wykończeniem, przez co na długo będzie stanowić elegancki, dodatkowy mebel Twojej kuchennej zabudowy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

56.5 cm

Długość opakowania

24.5 cm

Szerokość opakowania

81 cm

Waga brutto

19.2 kg

Wymiary produktu

wys. 53,5 x szer. 76,2 - 86,8 x gł. 49,6 - 53,5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wyposażenie kuchni

Parametry indywidualne

Marka

Cooke&Lewis

Seria

Factory

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

idealna do szafek Cooke&Lewis o szerokości 80 i 90 cm; kompatybilna z innymi szafkami o wymiarach: wys. 60 x szer. 76,2 - 86,8 x gł. 49,6 - 53,5 cm

Nr referencyjny

0039160

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Wysuwana półka znajdzie zastosowanie podczas wyposażania Twojej kuchni. Dzięki jej wykorzystaniu wygospodarujesz dodatkowe miejsce do przechowywania produktów spożywczych. Poprawi to funkcjonalność pomieszczenia i tym samym ułatwi Ci wykonywanie codziennych, domowych czynności. Akcesorium posiada cztery wysuwane półki, dzięki którym będziesz mógł wygodnie sięgać po wybrany produkt. Ponadto cechuje się cichą pracą – drzwiczki domykają się bez wydobywania uciążliwych dźwięków. Półkę o estetycznym, uniwersalnym wykończeniu z łatwością skomponujesz z różnymi modelami blatów kuchennych. Dzięki właściwościom odpornościowym nie traci swego oryginalnego wyglądu pomimo wilgoci utrzymującej się w pomieszczeniu podczas prac kuchennych.
Ocena
5 komentarzy
01.11.2017
Kosz niestety nie pasuje do szafki dolnej narożnej DN90/90, mimo zapewnień sprzedawcy i zdjęć w katalogu, ponieważ kosz przeznaczony jest do frontów szafek o szerokości conajmniej 40cm a fronty w wyżej wymienionej szafce mają 32cm. Straszny bubel i niedopatrzenie ze strony Castoramy.
30.10.2017
U nas wszystkie kosze i w ogóle całe meble montował zaprzyjaźniony fachowiec i trochę kombinował, ale wszystko znalazło się na swoim miejscu a korzystanie z takiej zabudowy jest o niebo lepsze niż w naszej starszej kuchni.
22.10.2017
Cargo to wygodny dostęp do sprzętu kuchennego, jednak zostaje część przestrzeni niezagospodarowana. Niskie boki półek nie zabezpieczają przed zsunięciem się przedmiotu, który może zablokować mechanizm.
Jeśli chodzi o montaż to wystarczy mieć umiejętności majsterkowicza. Montaż wykonuje się wg rysunku, ale czasami trzeba posłużyć się intuicją i znajomością mechaniki ponieważ może się zdarzyć, że rys. jest źle oznakowany lub opatrzony niezrozumiałym opisem, albo części są pogięte i nie pasują do siebie.
Mimo tych drobnych wad cargo jest świetnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni w szafce narożnikowej.
23.08.2017
Instrukcja fatalna, nieczytelna, zero informacji w jaki sposób mają zamykać się/być przykręcone? drugie drzwiczki z szafki narożnej 90/90. Kosz zamontowany, drzwiczki się nie otwierają, tragedia.
Żenada za takie pieniądze, nigdy więcej, zdecydowanie ODRADZAM
16.06.2016
Półeczka bardzo fajnie się sprawdza w szafkach narożnikowych. Jak dla mnie spoko
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Kuchnia w wielu odsłonach – różne style: angielski, prowansalski, włoski, skandynawski

 • Urządzanie

  Wysoka jakość kuchni Cooke&Lewis

 • Urządzanie

  Jak wygląda kuchnia prowansalska z nowoczesnym akcentem?

Ocena i komentarz dla:

Półka narożna wysuwana 4 kosze Cooke&Lewis Factory chrom