Produkty

Pompa powierzchniowa stalowa MacAllister 1100 W

Kliknij aby powiększyć

Pompa powierzchniowa stalowa MacAllister 1100 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 623347

|
Szczególnie trwałą pompą powierzchniową jest model stalowy o dużej mocy – możesz go wykorzystać na dużych działkach oraz do zaopatrywania w wodę domków letniskowych czy wybranych pomieszczeń. Jego stalowa głowica jest odporna na korodowanie, dzięki czemu możesz umieścić produkt również w wilgotnym miejscu bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

39.5 cm

Wysokość opakowania

27.5 cm

Szerokość opakowania

24.5 cm

Waga brutto

9.96 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród

Napięcie

230 V

Maksymalna głębokość zasysania wody

8 m

Wydajność

4600 l/h

Moc maksymalna

1100 W

Maksymalna wysokość podnoszenia wody

45 m

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

JGP-2JH-110037

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Urządzenie, które pozwoli Ci na nawodnienie dużych obszarów zieleni to stalowa pompa powierzchniowa. Silnik o dużej mocy sprawia, że jest w stanie uzyskać bardzo dużą ilość wody w ciągu godziny – możesz ją wykorzystać również w pomieszczeniach gospodarczych czy też do domowego użytku. Dzięki temu, że pracuje w trybie nawierzchniowym, masz szansę umieścić ją w dowolnym miejscu, a także przenieść i użyć gdzie indziej. Ze względu na to, że zasysa wodę przez specjalny wężyk, ma funkcję automatycznego odpowietrzania systemu, co ułatwia Ci jej używanie i ogranicza ryzyko awarii. Dzięki temu, że pompa posiada stalową głowicę, jest odporna na korodowanie, a co za tym idzie – na długo zachowa swój wygląd i funkcjonalność, nawet jeśli umieścisz ją w wilgotnym pomieszczeniu lub na zewnątrz.
Ocena
2 komentarze
20.07.2019
Chciałbym pochwalić obsługę w sklepie w Sosnowcu. Pan z działu ogrodniczego pomógł mi przygotować kompleksowo całe rozwiązanie do przelania wody ze studni do basenu. Pompa ma za zadanie zrobić swoją robotę - to czy jest głośna, czy nie, to sprawa drugorzędna. Zamiast latać z wiadrami lub szlaufem z wodociągów, uruchamiamy urządzenie i po jakimś czasie basen mamy pełny za pół darmo.
Ważne - pompę należy po godzinie pracy wyłączyć na około 10 minut. To nie jest pompa do pracy ciągłej. Wąż zasysający z sitkiem jest do kupienia osobno. Na odpływie dokupić zawór zwrotny i odpowiednio długi kanał (wąż lub rurki). Średnica nie może być mniejsza, niż 25mm, czyli 1 cal - takich wymiarów są wejście i wyjście.
08.08.2018
bardzo głośna
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Pompy nawadniające do ogrodu – wybór i zastosowanie

 • Ogród

  Akcesoria do systemu nawadniania

 • Ogród

  Jaką pompę ogrodową wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Pompa powierzchniowa stalowa MacAllister 1100 W