Produkty

Pompa zatapialna do wody brudnej MacAllister 750 W

Kliknij aby powiększyć

Pompa zatapialna do wody brudnej MacAllister 750 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 623342

|
 • moc maksymalna 750 W
 • wydajność 13500 l/h
 • 2 lata gwarancji
Do rozmaitych czynności na działkach czy w ogrodach możesz wykorzystać pompę zatapialną. Umożliwi Ci ona pobranie deszczówki z beczki bądź wody ze studni i użycie jej do podlewania roślinności, nawet na rozległych terenach. Pompa zatapialna może Ci się również przydać do porządkowania pomieszczeń po powodzi i osuszania terenów zalewowych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

18 cm

Wysokość opakowania

39 cm

Szerokość opakowania

23 cm

Waga brutto

4.85 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do wody brudnej

Napięcie

230 V / 50 Hz

Maksymalna głębokość zanurzenia

7 m

Wydajność

13500 l/h

Maksymalna wysokość podnoszenia wody

8 m

Maksymalny wymiar zanieczyszczeń

35 mm

Moc maksymalna

750 W

Temperatura wody

max. 35 st. C

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

QSB-JH-750B121
Funkcjonalnym urządzeniem do pobierania wody jest pompa zatapialna. Za jej pomocą możesz stworzyć odpowiedni system nawadniania w ogrodach i na działkach. Dzięki silnikowi, który jest odporny na wodę, możesz zatopić ją w studni, stawie czy beczce i w ten sposób pozyskać ciecz konieczną do podlania roślinności. Pompa ta przydaje się również na obszarach zalanych czy popowodziowych, ponieważ pozwala na odsysanie wody z pomieszczeń czy powierzchni – dzięki niej możesz osuszyć piwnicę czy wypompować brudną wodę z basenu. Model zatapialny ma dużą wydajność, pomimo średniej mocy silnika, dlatego szybko pozbędziesz się cieczy ze zbiornika lub efektywnie nawilżysz rozległe obszary roślinności – sady, szklarnie lub ogrody warzywne.
Ocena
2 komentarze
30.07.2019
Posiadam ja 3 lata i do tej pory chodziła rewelacyjnie. Błyskawicznie wypompowuje szambo z zbiornika tj ok 6m3 zajmuje jej jakieś 30-40 minut. Niestety od miesiąca coś się psuje ponieważ albo nie pompuje wcale albo bardzo wolno. Próbowałem ja przeczyscic ale jest nierozbieralne a opłukanie wężem nic nie dało.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Miło nam czytać, że pompa spełnia Pana oczekiwania w tak wielu aspektach. Zależy nam na tym, aby pomóc Panu w wyjaśnieniu kwestii spowolnionego pompowania, dlatego prosimy o kontakt z działem serwis dowolnie wybranego sklepu Castorama.

26.08.2017
Zakupiona dzisiaj w sklepie w Krakowie. Zalało nam garaż podziemny w bloku wiec musieliśmy użyć szybkiej i skutecznej pompy.

Pompa pracuje bardzo cicho, praktycznie jej nie słychać! W dodatku jest mega skuteczna i wypompowuje wodę w ekspresowym tempie! Warto dokupić jakiś lepszy wąż wówczas pompa pracuje idealnie.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Okres powodziowy, czyli jaka pompa skutecznie usunie wodę z piwnicy

 • Ogród

  Jak działa pompa wodna?

 • Ogród

  Pompy nawadniające do ogrodu – wybór i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Pompa zatapialna do wody brudnej MacAllister 750 W