icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Farby dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby wewnętrzne

Strzałka w prawo

Farby dekoracyjne

Strzałka w prawo

Pozłota Starwax Deco srebro 59 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pozłota Starwax Deco srebro 59 ml
22,98
/ szt.
389,49
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Aby udekorować własnoręcznie wykonywany przedmiot lub odnowić wygląd mebli, możesz zastosować pozłoto. Ta farba w metalicznym odcieniu może być zastosowana na większości różnych powierzchni. Użyjesz jej na drewno, metal, kamień, nieszkliwioną ceramikę, karton itp. Od ilości nałożonych warstw i użytego narzędzia zależy, jaki uzyskasz efekt.

  Cechy i zalety

  Pozłota Deco pozwala uzyskać na malowanych powierzchniach powłokę w eleganckim kolorze srebro. Jeśli szukasz farby do dekorowania, to ten produkt sprawdzi się w tej roli idealnie. W zależności od oczekiwanego rezultatu możesz nanieść jedną lub więcej warstw, pokrywając daną powierzchnię kolorem srebra. Do aplikacji użyjesz pędzla, wałka, piórka, wacika lub tamponu – od techniki nakładania zależy końcowy rezultat Twoich prac. Farbę zastosujesz do powierzchni drewnianych, metalowych, tkanin, nieszkliwionej ceramiki, kamienia i innych materiałów. Preparat nadaje się do prac rękodzielniczych i decoupage’u. W naszej ofercie dostępne są różne metaliczne kolory farb z serii Deco, więc możesz wybrać odcień idealnie pasujący do Twoich potrzeb.

  • Piękny efekt artystyczny
  • Bez zapachu
  • Na bazie wody
  • Różnorodność technik aplikacji
  • Chronić przed mrozem

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorSrebrny
  Kod produktu5900789000336