Produkty

Drogi Kliencie,

nasze sklepy pozostają otwarte, aby zapewnić możliwość zakupu produktów niezbędnych do usunięcia awarii w domu lub dokończenia wcześniej rozpoczętego remontu. Obecnie funkcjonujemy jako „apteki dla domu”, co oznacza, że jeżeli wybierasz opcję zakupu bezpośredniego powinieneś mieć uzasadnioną potrzebę odwiedzenia sklepu. Jeżeli nie, prosimy o wybranie metody zakupu przez internet lub złożenia zmówienia telefonicznie. Oferujemy szeroki wybór sposobów dostarczenia towaru, dostawę do domu, odbiór w paczkomacie lub z wyznaczonego punktu odbioru w specjalnie oznaczonym miejscu w sklepie.

Działając zgodnie z rozporządzaniem Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku zmieniającego rozporządzanie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii, informujemy, że wprowadzone zostały zmiany w sposobnie funkcjonowania sklepów stacjonarnych.

We wszystkich naszych sklepach stacjonarnych znajdziesz instrukcje oraz wskazówki dotyczące Twojej ochrony przed zarażeniem oraz zdrowia naszych pracowników. Prosimy – zwróć na nie szczególną uwagę i postępuj zgodnie z zaleceniami:

  1. Przed wejściem do sklepów umieściliśmy pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk. Koniecznie skorzystaj z niego zanim zaczniesz zakupy. Przeprowadzamy dezynfekcje powierzchni dotykowych, m.in.: wózków, blatów, fakturomatów, lad i klawiatur, maszyn vendingowch.
  2. Dla ochrony Waszego zdrowia ograniczyliśmy liczbę klientów, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie. Prosimy – kieruj się instrukcjami pracowników.
  3. Na terenie sklepu oraz parkingu można poruszać się pojedynczo lub maksymalnie w 2 osoby z zachowaniem odległości co najmniej 1,5 m od drugiej osoby.
  4. Jeśli nie musisz, nie zabieraj dziecka na zakupy.
  5. Sklepy Castorama są otwarte do godziny 20:00.
  6. Wstrzymaj się z dokonywaniem zwrotu towaru, pamiętaj, że w naszej sieci nie obowiązują ograniczenia czasowe dotyczące zwrotów – możesz zrobić to później.
  7. Wystawienie faktury jest możliwe wyłącznie osobiście za pomocą fakturomatów.
  8. Staraj się jak najczęściej korzystać z płatności bezgotówkowych, np. kartą lub przez aplikacje mobilne. Pamiętaj, że limity na płatności bez koniczności wprowadzania PINu zostały podniesione do 100 zł.

Robimy wszystko, by nasi klienci mogli nadal swobodnie i bezpiecznie korzystać z zakupów w Castoramie. Podpisujemy się po rekomendacją zawartą w Rozporządzaniu Ministra Zdrowia, apelujemy, aby w sklepach stacjonarnych dokonywać tylko niezbędnych i podstawowych zakupów. Dostęp do usług finansowych i niektórych produktów w wybranych sklepach mogą być niedostępne lub tymczasowo ograniczone.

Dlatego zachęcamy do zamawiania ulubionych produktów przez internet z odbiorem osobistym, dostawą do domu lub do paczkomatu. Pełną ofertę produktową znajdziesz na stronie www.castorama.pl, w aplikacji mobilnej lub zamówisz przez telefon.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, jeśli wystąpią niewielkie opóźnienia w realizacji zamówień. Nasz zespół koordynacyjny odpowiedzialny za współpracę wszystkich działów stale pracuje nad tym, by systematycznie odpowiadać na wszystkie wiadomości i pytania.