Produkty

Preparat Autofit KS do konserwacji 1 kg szary

Kliknij aby powiększyć

Preparat Autofit KS do konserwacji 1 kg szary

Marka: Autofit

Marka: Autofit

Kod: 109225

Dodaj pierwszą opinię!

|
Preparat przeznaczony jest do zabezpieczania powierzchni karoserii samochodowych przed korozją, w związku z czym wykorzystasz go podczas konserwacji swojego auta. Środek ten możesz nałożyć samodzielnie, korzystając z pistoletu do mas gęstych. Powłokę produktu z powodzeniem pomalujesz lakierem, dopasowując ją do wyglądu swojego pojazdu.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8.5 cm

Waga brutto

1.127 kg

Szerokość opakowania

8.5 cm

Wysokość opakowania

24.5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Właściwości

zabezpiecza antykorozyjnie, tłumi wibracje, doskonale nadaje się również do konserwacji podwozia, można lakierować

Temperatura pracy

10 - 35°C

Czas schnięcia

ok. 45 minut

Obszary zastosowania

pod lub na lakier, na elementy karoserii narażone na uszkodzenia mechaniczne (dolne partie karoserii)

Parametry indywidualne

Okres przechowywania

12 miesięcy

Marka

Autofit

Nr referencyjny

YKK-SKK-AF831.KS100

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor

szary

Baza

kauczuk syntetyczny

Preparat z pewnością sprawdzi się podczas samodzielnej pielęgnacji Twojego samochodu. Środek wykonany na bazie syntetycznego kauczuku doskonale nadaje się do konserwacji karoserii Twojego auta. Nałożony na miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia skutecznie ochroni je przed korozją oraz zarysowaniami i odpryskami – wykorzystasz go w dolnych partiach karoserii oraz na podwoziu. Środek ten przystosowany jest do współpracy z pistoletem do mas gęstych, dzięki czemu jego nakładanie jest wyjątkowo proste i nie zajmuje wiele czasu. Można go aplikować zarówno na lakierze, jak i pod nim, dlatego z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb. Dostępne są także inne środki samochodowe tej marki, spośród których wybierzesz preparaty niezbędne do wykonania zaplanowanych prac.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Co należy wiedzieć o szpachlach samochodowych

 • Narzędzia i artykuły

  Szpachlowanie i lakierowanie samochodu – najczęściej popełniane błędy i jak je naprawić?

 • Narzędzia i artykuły

  Skurcz szpachlówki – jak zapobiec temu zjawisku?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Preparat Autofit KS do konserwacji 1 kg szary