Produkty

Preparat owadobójczy Bros Muchospray 400 ml

Kliknij aby powiększyć

Preparat owadobójczy Bros Muchospray 400 ml

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 615978

|
Preparat owadobójczy umożliwi Ci szybkie pozbycie się owadów latających w Twoim domu. Dzięki specjalnej formule, produkt natychmiastowo unieszkodliwia insekty. Ma on formę aerozolu, który znajduje się w metalowym pojemniku, wyposażonym w dozownik. Dzięki temu możliwa jest wygodna i łatwa aplikacja preparatu. Ponadto możesz go zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.7 cm

Waga brutto

0.325 kg

Szerokość opakowania

5.7 cm

Wysokość opakowania

24.8 cm

Pojemność opakowania

0,4 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Właściwości

błyskawiczne działanie (efekt "knock-down")

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

018 A
Prezentowany tu preparat owadobójczy znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Można go zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków w celu pozbycia się różnych owadów latających. Szczególnie przydatny będzie w okresie wiosenno-letnim, kiedy przez otwarte okna do środka często przenikają insekty. Produkt ma postać aerozolu i znajduje się w metalowej butelce, wyposażonej w dozownik. Dzięki temu możliwa jest szybka i wygodna aplikacja preparatu. Stosując tego rodzaju produkty w swoim gospodarstwie domowym zapewnisz sobie poczucie komfortu i błyskawicznie pozbędziesz się nieproszonych gości. W naszej ofercie znajdziesz również inne środki biobójcze, dlatego z pewnością znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania.
Ocena
2 komentarze
11.09.2018
Walczyłem, z muchami owocówkami od dłuższego czasu domowymi sposobami, lampą owadobójczą, gazetą... praktycznie wszystkim co miałem pod ręką. Po kolejnym dniu nieustannej walki gdy szala przechylała się już na stronę owadów, będąc na granicy załamania nerwowego postanowiłem kupić ww. spray. Co mogę powiedzieć ... CUD wszystkie stworzonka wymarły w 15 min, ja wywietrzyłem sobie sobie królestwo i nie czując żadnego zapachu aerozolu popijam kawkę patrząc na trupy pokonanych wrogów. Majstersztyk dałbym 11/10 gdybym tylko mógł.
18.01.2018
W sumie sprawdzałam tylko na muchach, ale na nie działał :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się szkodników w ogrodzie?

 • Ogród

  Jak skutecznie chronić się przed kleszczami

 • Ogród

  Co zrobić, kiedy ukąsi nas kleszcz?

Ocena i komentarz dla:

Preparat owadobójczy Bros Muchospray 400 ml