Produkty

Preparat owadobójczy Bros na osy i szerszenie 300 ml

Kliknij aby powiększyć

Preparat owadobójczy Bros na osy i szerszenie 300 ml

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 606983

|
Preparat owadobójczy zastosujesz w szczególności podczas przebywania na zewnątrz. Produkt z powodzeniem zniweluje natężenie występowania os oraz szerszeni, dzięki czemu zapewnisz sobie komfortowy wypoczynek w Twoim ogrodzie lub na balkonie. Preparat z łatwością rozpylisz na osę lub szerszenia z odpowiednio dalekiej odległości, dzięki czemu zapewnisz sobie bezpieczeństwo.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.3 cm

Waga brutto

0.33 kg

Szerokość opakowania

5.3 cm

Wysokość opakowania

23.6 cm

Pojemność opakowania

0,3 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Właściwości

likwiduje gniazda

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

rozpylanie preparatu z odległości do 5 m

Nr referencyjny

364 A
Jeżeli poszukujesz produktu z pomocą którego skutecznie pozbędziesz się os lub szerszeni z Twojego gospodarstwa domowego, przyda Ci się preparat odstraszający. Z pomocą produktu, z łatwością pozbędziesz się latających insektów z Twojego domu lub ogrodu, zatem zapewnisz sobie spokojny wypoczynek w ciągu dnia. Ponadto preparat ma postać aerozolu, dlatego tez z łatwością rozpylisz go w odpowiednio bezpiecznej odległości od owadów. Produkt jest również bardzo wydajny, dzięki czemu może zostać wielokrotnie zastosowany. Dodatkowo metalowa butelka w której preparat został umieszczony cechuje się odpornością na uszkodzenia. W zaprezentowanej ofercie, zakupisz również inne preparaty, które pomogą Ci zwalczyć owady różnego gatunku.
Ocena
3 komentarze
23.04.2018
Dziala idealnie. Bezpieczna odleglosc. 10 min i po gniezdzie. Polecam
27.08.2017
Działa po 10 min po sprawie
30.05.2017
Bardzo dobry preparat. Miałem gniazdo os na działce, pod daszkiem altany. Nigdy wcześniej nie usuwałem i trochę się obawiałem kontrataku. Jednak środek jest tak silny, że po pryskaniu nawet nie trzeba specjalnie uciekać. Najpierw popróbowałem trochę celowanie z dyszy (na kompostownik), żeby wyczuć z jaką siłą leci preparat. Wychodzi 3-4 metry odległości i bardzo precyzyjny kierunkowo. Czas pryskania w gniazdo to 2-3 sekundy. Gaśnica wystarczy spokojnie do likwidacji kilku gniazd. Najlepiej wieczorem, kiedy nie ma wiatru. Samo gniazdo najlepiej usuwać dopiero następnego dnia bo w międzyczasie preparat truje jeszcze owady, które w trakcie oprysku były poza gniazdem i do niego wróciły.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak się pozbyć kuny?

 • Ogród

  Jak chronić się przed komarami w domu?

 • Ogród

  Jak się pozbyć pcheł z mieszkania

Ocena i komentarz dla:

Preparat owadobójczy Bros na osy i szerszenie 300 ml