Produkty

Profil Budmat C75 2,6 m

Kliknij aby powiększyć

Profil Budmat C75 2,6 m

Marka: Budmat

Marka: Budmat

Kod: 901872

|
 • oszczędność powierzchni wewnątrz budynku
 • szybkość montażu i demontażu konstrukcji
 • lekkość konstrukcji nie odciąża stropu w trakcie montażu
Profil C75 jest elementem konstrukcyjnym szkieletowych ścianek działowych – służy do wznoszenia konstrukcji z płyt kartonowo-gipsowych. Profil pionowy jest elementem, który uzupełnia poziome profile mocowane do podłogi oraz sufitu. Produkt firmy Budmat został wykonany z odpornej na korodowanie stali pokrytej warstwą cynku.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Długość elementu: 2.6 m

Parametry logistyczne

Długość elementu

2.6 m

Długość opakowania

260 cm

Wysokość opakowania

4 cm

Szerokość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

1.36 kg

Grubość blachy

0,5 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Typ przekroju

C

Marka

Budmat

Informacje dodatkowe

szer. 75 mm

Nr referencyjny

25SCBUCW0755026E

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

ocynk

Materiał wykonania

blacha stalowa
Profil C75 służy do wznoszenia szkieletowych konstrukcji ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych. Profil pionowy jest niezbędnym elementem, który uzupełnia profile poziome mocowane do sufitu oraz podłogi. Do ich połączenia służą wkręty, tak zwane pchełki, a szybki montaż ułatwiają kołki rozporowe. Na powstałym szkielecie umieszcza się za pomocą blachowkrętów płyty gipsowo-kartonowe. Profil został wykonany z mocnej stali pokrytej warstwą cynku – cechuje się właściwościami antykorozyjnymi, dlatego nie wchodzi w reakcję z kwaśnym odczynem gipsu. Powstałe na profilach ściany są stabilne, nie odkształcają się i potrafią całkiem odmienić aranżację pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Po zagruntowaniu możesz je od razu pomalować, wytapetować lub pokryć płytkami.
Ocena
2 komentarze
17.11.2015
U nas majster sam zaproponował, żebyśmy kupili te. Mówił, że wygodnie mu się z nimi pracuje, a my nie dostaniemy po kieszeni. Postawił ściankę skasował nas niewiele, więc nas zadowala!
11.11.2015
Witam. uwaga na te profile bo się strasznie gną i są bardzo płytkie. podczas wkręcania wkrętów wyginają się i nie chcą łapać wkrętów. a na łączeniu płyt trzeba bardzo blisko krawędzi płyty wkręcać bo nie łapie a od stronu luźniej często trzeba docisnąć profil ręką od wewnątrz by cokolwiek wkręt złapał. profil jest zrobiony z blachy 5 z perforacją która daje wrażenie blachy szóstki. blacha z której są zrobione te profile jest bardzo miękka. ściana nie jest stabilna w efekcie końcowym przez "gibkość" profili. ODRADZAM !!!!
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Do czego służą profile ścienne

 • Budowa

  Jak wykonać łuk drzwiowy?

 • Budowa

  Instrukcja wideo - montaż metalowej konstrukcji nośnej ścianki działowej

Ocena i komentarz dla:

Profil Budmat C75 2,6 m