Produkty

Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 4 mm

Kliknij aby powiększyć

Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 4 mm

Kod: 913302

Dodaj pierwszą opinię!

|
Profil łączący to element potrzebny do samodzielnego wykonywania pokryć dachowych. Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, ponieważ powstał z poliwęglanu – wraz z płytami z tego samego materiału tworzy konstrukcję, która będzie pełniła swoją funkcję przez długi czas. W ofercie znajdziesz także modele w innych rozmiarach.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

0.7 cm

Wysokość opakowania

200 cm

Szerokość opakowania

5.8 cm

Waga brutto

0.2 kg

Grubość blachy

4 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Typ przekroju

H

Nr referencyjny

PL7102.6244

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

poliwęglan

Profil łączący znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego tworzenia pokryć dachowych na budynkach. Umożliwia skuteczne oraz trwałe zespolenie ze sobą płyt poliwęglanowych, które często stosowane są jako wykończenie domów – charakteryzują się bowiem ponadprzeciętnymi właściwościami wytrzymałościowymi. Dla zapewnienia całej konstrukcji odpowiedniej trwałości, profil także powstał z poliwęglanu, dzięki czemu pokrycie dachowe jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych – zyskujesz zatem dach, który posłuży Ci bezawaryjnie przez długi czas. Wśród naszego asortymentu profile dostępne są w wielu rozmiarach, abyś mógł je z łatwością łączyć z rodzajem płyt zastosowanych podczas budowy Twojego dachu.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Właściwości dachu w łuskę

 • Budowa

  Jak dobrać wielkość zestawu solarnego?

 • Budowa

  Budujemy szklarnię

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 4 mm