Produkty
image
image
image
Anna i Marcel – Jak rozjaśnić przedpokój?
Przedpokój to pomieszczenie, które robi na gościach pierwsze wrażenie.
By zachwycał, stwórz jak najbardziej przestronne i jasne wnętrze. Przyjemną atmosferę uzyskasz przez połączenie dobrej jakości farby z płytkami, oświetleniem i drzwiami.
Przedpokój Anny i Marcela
W przeciwieństwie do innych pomieszczeń, przedpokój jest miejscem, w którym nie przesiaduje się godzinami. To przechodnia strefa, którą mijasz, by przekroczyć próg i gonić za codziennością.

Jak zaaranżować przedpokój, by był przytulną przestrzenią?
Do wykończenia pomieszczenia użyj jasnych barw, które rozświetlą wnętrze i sprawią, że miło będzie się do niego wchodzić.

Ważne jest zarówno to, czym pokryjesz ściany, jak i materiał, który położysz na podłodze.
Nasze rekomendacje
Jak rozjaśnić przedpokój?
By stworzyć jasny przedpokój postaw przede wszystkim na grę kolorów. Do pomieszczenia, które wymaga rozświetlenia, wybierz głównie jasne barwy. Wcale nie musi to być biel. Dobrym wyborem będzie na przykład farba do ścian i sufitów GoodHome Hempstead, czyli w kolorze bladej szarości.

Ta matowa emulsja doskonale sprawdza się w przedpokoju. Emulsja chroni ściany przed plamami – przede wszystkim tłustymi śladami rąk i artystycznymi rysunkami wykonanymi kredkami. Gdy pojawią się zabrudzenia, śmiało ścieraj je i zmywaj, by mieć stale jasny przedpokój. Do tak pomalowanych ścian dobierz trwałe kafelki, wyróżniające się odpornością na ścieranie. Kryteria te spełniają płytki podłogowe Konkrete. Matowa powierzchnia kafli, czyni je jeszcze łatwiejszymi w utrzymaniu czystości. Z kolei grafitowy kolor, imitujący betonową posadzkę, idealnie współgra z delikatną i jasną kolorystyką na ścianach.

Kolor na przełamanie
Gdy za cel postawisz sobie stworzenie jasnego przedpokoju, nie oznacza to, że nie możesz wzbogacić strefy wejściowej o kolor. Wręcz przeciwnie. Zastosuj dodatkową barwę na przykład do połowy ściany lub pozostaw ją tylko w jednej części pomieszczenia.
GoodHome Pimlico. To trwała i wygodna w rozprowadzaniu emulsja o ciepłym odcieniu, której formuła pozwala na łatwe zmywanie tłustych odcisków dłoni, tak często pojawiających się w korytarzu.

Jeśli przygotowujesz aranżację korytarza i zastanawiasz się, jaki kolor do przedpokoju będzie najlepszy, pamiętaj, że barwa ścian oraz podłóg musi się odpowiednio komponować. W przestronnym oraz jasnym przedpokoju połącz farbę w odcieniu Pimlico z Hempstead, a uzyskasz intensywny i nastrojowy efekt.

Aranżacja jasnego przedpokoju
Przedpokój to w zasadzie wizytówka mieszkania. Zadbaj o to, by strefa wejściowa dobrze wyglądała i zachęcała do zobaczenia kolejnych pomieszczeń. Efektowne wykończenie przestrzeni gwarantują nie tylko jasne kolory, ale także akcesoria zastosowane w korytarzu. Jak zaaranżować przedpokój, by wyglądał atrakcyjnie?
Pomyśl o stworzeniu na ścianach małej galerii sztuki. Opraw w ramki dziecięce rysunki, grafiki lub swoje dzieła (obramowanie możesz też namalować pędzlem na ścianie). Wymieszaj większe i mniejsze obrazy i przymocuj je do ściany.
Dobrym sposobem na urozmaicenie wnętrza i rozjaśnienie ciemnego przedpokoju, jest instalacja drzwi z przeszkleniami. Dzięki nim, światło dzienne docierające do pokoju, rozświetli również korytarz. Takie drzwi, w połączeniu z małą galerią, nadadzą jasnemu wnętrzu schludny i nowoczesny wygląd. Zaaranżowany w ten sposób przedpokój na pewno zaintryguje gości.

PRODUKTY Z ARANŻACJI
pokaż więcej zwiń