Produkty
image
image
image
CECYLIA I PIOTR – JAK ODNOWIĆ SYPIALNIĘ?
Dobrze wyposażona sypialnia to idealne miejsce od odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi. Miękkie materiały, delikatne światło, ciepłe struktury i wyciszające kolory – to wszystko sprawia, że zrelaksujesz się i odprężysz po ciężkim dniu. Jak odnowić sypialnię, by była komfortowa i idealnie współgrała z pozostałymi pomieszczeniami w domu?
Sypialnia Cecylii i Piotra
Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Udana aranżacja sprzyja efektywnemu odpoczynkowi i pozwala ukoić myśli po ciężkim dniu. Podczas urządzania pokoju do spania pamiętaj, aby użyć spokojnych i relaksujących odcieni na ścianach, kolorów na podłodze i w wyposażeniu. Ostre, abstrakcyjne barwy lub łączenie przeciwstawnych kolorów, takich jak czerwony lub pomarańczowy, pobudza zbytnio nasz organizm do działania i może utrudniać zasypianie.

Niebieski kolor w sypialni – powiew świeżości i perfekcyjne wykończenie
Podczas odnawiania już zaaranżowanej sypialni najprościej jest odświeżyć ściany – to zaledwie jedna czynność, która jednak diametralnie wpływa na wygląd całości po metamorfozie. Jak odnowić sypialnię, by miękko łączyła się z sąsiadującą łazienką? W metamorfozie sypialni Cecylii i Piotra ściany zostały pomalowane na niebieski, uspokajający kolor. Ten sam odcień zastosowany jest w łazience na płytkach podłogowych. Wynikiem zmian jest spójna i dobrze dopasowana przestrzeń.
NASZE ROZWIĄZANIA
Niebieski kolor na ścianach i sufit w bieli
Niebieskie ściany w sypialni zostały pomalowane przy użyciu trwałej matowej farby emulsyjnej GoodHome Antibes 2,5 l. Właściwie dobrany produkt wpływa na łatwość użytkowania i pozwala cieszyć się czystym wnętrzem na dłużej. Ścianę łatwo umyć i usunąć ewentualne zabrudzenia. Podczas czyszczenia nie ma obawy o zmycie się bardziej intensywnego koloru. W ten sposób nawet przestarzałe wnętrze może zyskać nowy blask i stać się bardziej komfortowe dla mieszkańców. Sufit w sypialni pozostawiono biały – dzięki temu pomieszczenie wydaje się większe, a światło rozchodzi się płynnie po wszystkich zakamarkach.
Dobre oświetlenie
By jeszcze dodatkowo wzmocnić efekt przytulności, w pokoju została umieszczona biała wisząca Lampa sufitowa Pola – prosta, karbowana konstrukcja daje naprawdę spektakularny efekt. Do tego w pobliżu łóżka stanęła mała Lampka gabinetowa Herpe, której domownicy użyją podczas czytania książek i wieczornego oglądania filmów. W ten sposób będą mogli dostosować intensywność światła do danej chwili i określonych potrzeb.
Drewniana podłoga w sypialni i płynne przejście do łazienki
Drewniana podłoga w sypialni będzie odpowiednia do niemal każdej aranżacji. Niebieskie ściany w sypialni to główny i dość odważny akcent w metamorfozie. Warto go dopełnić delikatnymi materiałami. Deska podłogowa lita Visby marki GoodHome wyglądają elegancko i pasują zarówno do starszych, jak i nowoczesnych mieszkań. Dla uzyskania intensywniejszego efektu można je dodatkowo zaolejować. Są ciepłe i przytulne, łatwo je zestawić z mocnymi kolorystycznie płytkami w łazience.
Ponieważ łazienka łączy się z sypialnią, także w niej nastąpiły zmiany – niebieski kolor w sypialni znalazł odzwierciedlenia na wzorzystych płytkach Hydrolic. Oba produkty zostały dobrane w sklepie i mają niemal ten sam odcień. Ściany pozostały białe, a przejście między pomieszczeniami jest płynne dzięki użyciu progu oddzielającego poszczególne struktury podłóg.

Sypialnia, z której jesteśmy dumni
Całość aranżacji zamyka dekoracja okien – tu pojawiły się zapewniające prywatność przy jednoczesnym dopływie światła zasłony GoodHome Novan i beżowa firana GoodHome Fola. Z kolei Poduszki dekoracyjne GoodHome nadały wnętrzu indywidualnego charakteru. Kilka prostych trików pozwoliło osiągnąć piękną i komfortową przestrzeń, którą mogą cieszyć się wszyscy domownicy. Skuteczna metamorfoza nie musi oznaczać wielodniowych wyrzeczeń, kurzu i bałaganu – wystarczy kilka detali, a Twój dom zyska nowe, piękne oblicze!
PRODUKTY Z ARANŻACJI
pokaż więcej zwiń