icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Przyłbica spawalnicza Dedra

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłbica spawalnicza Dedra
198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowana tutaj przyłbica to przedmiot zapewniający Ci bezpieczeństwo podczas prac spawalniczych. Ochroni ona Twój wzrok, który mógłby ulec uszkodzeniu wskutek szkodliwego promieniowania, a także poparzeniu odpryskami tworzącymi się w trakcie czynności spajających metale. Model ten posiada szybkę, która reaguje na światło automatycznym zaciemnieniem.

  Cechy i zalety

  Oferowany tutaj produkt to przyłbica stosowana w różnorakich pracach remontowo-budowlanych, która ochroni Twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem generowanym przy spajaniu metali. Możesz użyć jej podczas spawania i szlifowania określonych materiałów dla ochrony przed odpryskami metalu czy szkła. Taka przyłbica sprawi, że Twoja twarz i oczy zostaną zabezpieczone przed możliwością poparzenia się gorącymi opiłkami aluminium czy stali, podczas gdy wykonujesz swoją pracę. Model ten charakteryzuje się samościemniającą szybką, co stanowi wygodny dla Ciebie atrybut. Produkt ten automatycznie dostosuje się do siły świecenia generowanego przy spawaniu. Po skończonej pracy przyłbica bardzo szybko rozjaśni się sama, co pozwoli Ci bez jej zdejmowania zobaczyć efekty czynności.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Czas przełączenia szkieł0.8sec
   Kod produktu5902628760272