Produkty

Pułapka na muszki owocówki

Kliknij aby powiększyć

Pułapka na muszki owocówki

Kod: 631363

|
Pułapka na muszki owocówki jest sposobem na szybkie uporanie się z problemem. Jeśli w Twoim domu zalęgły się muszki owocówki, z pewnością wiesz, jak trudno się ich pozbyć. Zamiast sięgać po inne mało skuteczne sposoby, wybierz naszą pułapkę. Możesz także zapoznać się z innymi środkami na owady dostępnymi w naszej ofercie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 46 x szer. 50 mm

Długość opakowania

7.1 cm

Waga brutto

0.05 kg

Szerokość opakowania

7.1 cm

Wysokość opakowania

14.7 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

napełnić pułapkę do połowy przynętą, taką jak ocet lub czerwone wino, pozostawić z otwartą pokrywką i umieścić w miejscu występowania muszek

Nr referencyjny

KF886
Pułapka na muszki owocówki jest bardzo prostym w użyciu oraz niezwykle skutecznym produktem. Dzięki niemu bardzo szybko pozbędziesz się muszek. Pułapka szczególnie przyda Ci się w okresie jesiennym, gdy owadów tych jest bardzo dużo. Możesz ją jednak stosować w ciągu całego roku, by zapewnić sobie spokój. Pułapka na muszki owocówki jest przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków. To produkt pozbawiony szkodliwych środków chemicznych. Z tego powodu jest bezpieczny dla mieszkańców i zwierząt domowych. Wystarczy napełnić pułapkę do połowy przynętą, taką jak ocet lub czerwone wino, pozostawić z otwartą pokrywką i umieścić w miejscu występowania muszek na prostej powierzchni, a spełni swoje zadanie w stu procentach. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór pułapek na owady oraz gryzonie. Z nami zadbasz o to, by żadne szkodniki nie panoszyły się w Twoim domu.
Ocena
2 komentarze
18.10.2019
Produkt niekompletny. Pułapka nie zawiera dołączonego roztworu który należy wlać do środka żeby produkt działał. 12 zł za kawałek plastiku ! Nie po to kupuje się pułapkę, żeby biegać po mieście i szukać do niej octu słodowego, który jest trudno dostępny i raczej przeciętny Kowalski nie ma go w swoim domu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Informujemy, że sama pułapka to pojemnik w kształcie jabłuszka z otworem od góry bez żadnego płynu w zestawie - na instrukcji z tyłu opakowania widnieje rysunek, iż należy wlać do środka full Malt Vinegar (ocet słodowy). W celu dokładniejszych informacji zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym w dowolnym sklepie Castorama. Dokonać tego można osobiście w sklepie lub telefonicznie.

27.09.2019
Zdecydowanie odradzam! Instrukcja jakby dotyczyła w ogóle czegoś innego, kompletnie nic nie działa i do niczego się nie nadaje. Aż dziwne, że Castorama handluje takim czymś...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli instrukcja użytkowania pułapki jest dla Pana niejasna. Informujemy, że jej uproszczona wersja w formie rysunku znajduje się z tyłu opakowania i opisuje, iż do środka pułapki należy wlać ocet słodowy do pozycji full, a następnie postawić przedmiot na płaskiej powierzchni. Gdyby miał Pan dodatkowe pytania dotyczące użytkowania pułapki zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych. 

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Zwierzęta w ogrodzie

 • Ogród

  Jak pozbyć się kreta?

 • Pułapki na szkodniki

  Jak pozbyć się szczura

Ocena i komentarz dla:

Pułapka na muszki owocówki