icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia Narvik 13 x 18 cm shby

Ramka na zdjęcia Narvik 13 x 18 cm shby

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli chcesz efektownie i łatwo zmienić styl swojego mieszkania lub domu, wystarczy wprowadzić do niego odrobinę innych dekoracji. Ten model ramki utrzymany w skandynawskim stylu umożliwi Ci uzyskanie zupełnie innych efektów estetycznych. Wyeksponuje Twoje rodzinne fotografie, stając się jednocześnie ozdobą samą w sobie.

  Cechy i zalety

  Ta ramka w postarzanym stylu doskonale uzupełni wystrój wnętrza urządzonego po skandynawsku. Zawieszona wśród naturalnego drewna, w otoczeniu jasnych ścian stanie się bardzo dobrym elementem dekoracyjnym. Pod szybkę włożyć możesz nie tylko zdjęcia z wakacji czy portrety rodzinne, ale także inne obrazki, grafiki, czy nawet zasuszone kwiaty. Ramkę możesz łączyć także w większe galerie, zestawiając ze sobą oprawy o różnych rozmiarach. W ten sposób kompozycja fotografii na ścianie prezentować będzie się dużo bardziej atrakcyjnie. Jeśli chcesz podarować komuś fotografię, warto ją także oprawić, wówczas prezent taki stać może się piękną i ozdobną pamiątką. Produkt jest elementem serii Narvik, która dostępna jest w naszej ofercie w 3 wariantach kolorystycznych i różnych rozmiarach.

  • Skandynawski styl
  • Prosty, modny profil
  • Zastosowanie w pionie i poziomie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Format zdjęć13 x 18 cm
  Kolorshabby
  Kod produktu5907664189759