Produkty

Relaks w ogrodzie

Relaks w ogrodzie

Każdemu z nas należy się chwila wytchnienia. Czas – tylko dla nas samych, podczas którego uporamy się z własnymi myślami i odpoczniemy po ciężkim dniu. Czy da się zaaranżować takie miejsce relaksu w ogrodzie? Oczywiście.

grillowanieOgród jest doskonałym miejscem, w którym znajdziemy chwilę ukojenia. Sprzyjają temu przede wszystkim świeże powietrze i obecność zieleni, która ma łagodzący wpływ na nasz organizm i psychikę.

Zaciszne miejsce


By ogród stał się zaciszną ostoją, warto zacząć od odgrodzenia go od naszych sąsiadów. Najlepiej sprawdzi się tutaj wysoki żywopłot bądź drzewa, dzięki którym zyskamy zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i prywatności. Jeśli mamy możliwość, wydzielmy teren w pobliżu kwiatów, których zapach dodatkowo ukoi nasze zmysły. Warto pomyśleć również o miejscu, na którym w najgorętszej porze dnia pojawi się błogi cień.


Wygodne meble ogrodowe


Kawałek zielonej trawy to dopiero początek. Tylko z odpowiednimi meblami ogrodowymi zaaranżujemy miejsce pełne relaksu. Często wystarczy komfortowy leżak i ulubiona książka, by oddać się przyjemnemu lenistwu. Zamiast leżaka sprawdzi się także huśtawka czy hamak (do wyboru mamy hamaki jednoosobowe i dwuosobowe). Ważne, by spełniały nasze najważniejsze kryteria pod względem wygody. Gwarantujemy, że miękki i przytulny mebel stanie się naszym najlepszym przyjacielem w ciepłe popołudnia. Dla niektórych z nas dobrym pomysłem może być również basen, który sprawdzi się głównie w upalne dni. Nie zajmuje dużo miejsca, a często jest najlepszym sposobem na ochłodę.


meble ogrodowe castoramaGrillowanie


Relaksujące będą w również ogrodowe spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Rozmowy w ich towarzystwie to sprawdzony sposób na odprężenie po ciężkim tygodniu. Bardzo często dopełnieniem takich spotkań jest grillowanie. Do tego celu możemy użyć zarówno grilli węglowych, jak i gazowych. Szeroki wybór w tym zakresie z pewnością zadowoli każdego ogródkowego wczasowicza.


Czy wiesz już, jak spędzisz pierwsze, ciepłe dni?

 

Doradca Dział Ogród

Dział Ogród

Powiązane artykuły

Grillowanie w plenerze – co ze sobą zabrać?

Grillowanie w plenerze – co ze sobą zabrać?
Wiosna i lato to czas, który z ochotą spędzamy na świeżym powietrzu. To także czas, kiedy chętniej jemy posiłki w plenerze. Jakiego grilla wybr...
Czytaj więcej

Zasady zdrowego i bezpiecznego grillowania

Zasady zdrowego i bezpiecznego grillowania
Słoneczne i ciepłe dni sprzyjają spotkaniom z rodziną i przyjaciółmi. Często takim okazjom towarzyszy grill, na którym można przyrządzać...
Czytaj więcej

Najważniejsze zasady bezpiecznego grillowania

Najważniejsze zasady bezpiecznego grillowania
Aby cieszyć się smakiem pieczonych kiełbasek w pełni, musimy pamiętać o zasadach bezpiecznego grillowania. Warto przypomnieć je sobie jeszcze przed ro...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Relaks w ogrodzie