icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozcieńczalnik Dragon Pikko Dynaturot bezbarwny 0,5 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon Pikko Dynaturot bezbarwny 0,5 l
11,98
/ szt.
23,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rozcieńczalnik Dragon Pikko Dynaturot bezbarwny to produkt przystosowany do przeprowadzania wielu prac w trakcie napraw i majsterkowania. Środek doskonale sprawdza się jako rozcieńczalnik i rozpuszczalnik do rozmaitych farb oraz lakierów. Będzie również idealny, jeśli szukasz czegoś do odtłuszczenia powierzchni oraz jej dokładnego umycia.

  Cechy i zalety

  W warsztacie czy garażu zawsze warto mieć uniwersalne środki służące do podstawowych prac. Rozcieńczalnik Dragon Pikko Dynaturot bezbarwny 0,5 l należy również do tej grupy produktów. Środek ten jest dostępny w wygodnej w przechowywaniu butelce o pojemności 500 ml. Wystarczy do wykonania wielu zadań. Jest stabilny i nie psuje się, dzięki czemu możesz przechowywać go przez dłuższy czas, również po otwarciu. Rozcieńczalnik Dragon Pikko Dynaturot bezbarwny to środek stosowany do rozcieńczania oraz rozpuszczania farb i lakierów. Będzie doskonałym wyborem, jeśli szukasz preparatu, który odtłuści powierzchnię oraz dokładnie ją wyczyści. Może być aplikowany zarówno za pomocą czystej szmatki, jak również pędzlem. Sprawdź też inne środki uniwersalne, które powinny znaleźć się w Twoim warsztacie.

  • Bezbarwny
  • Wiele zastosowań
  • Odtłuszcza

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaDragon
  Typ pojemnikaButelka z tworzywa sztucznego
  Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
  Objętość500ml
  Kod produktu5903649028327