Produkty

Podpałka ekologiczna Dancoal 32 kostki

Kliknij aby powiększyć

Podpałka ekologiczna Dancoal 32 kostki

Kod: 603934

|
 • bezpieczna w użyciu
 • ekologiczna
 • z naturalnych składników
 • spala się całkowicie
Ekologiczna podpałka do rozpalania ognia w kominku oraz w grillu nie zawiera żadnych ropopochodnych substancji. Została nasączona naturalnymi woskami roślinnymi, co czyni z niej produkt prawdziwie ekologiczny. Do jej wykonania użyto czystego drewna, dzięki czemu pali się jasnym płomieniem, nie kopci się, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych substancji.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12 cm

Wysokość opakowania

1.2 cm

Szerokość opakowania

22 cm

Waga brutto

0.102 kg

Liczba sztuk w opakowaniu

32

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, taras, itp.

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

DPL100570
Podpałka została przeznaczona do łatwego rozpalania ognia w kominku czy w grillu. Dzięki wykonaniu z naturalnych surowców jest produktem ekologicznym, a przez to przyjaznym dla otaczającego Cię środowiska. Do jej wytworzenia zostało użyte czyste drewno. Dlatego produkt pali się jasnym, czystym płomieniem – nie kopci i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Skutecznie ułatwia szybkie rozpalanie ognia nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje, że przy rozpalaniu ognia oferowana podpałka nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji, które dodatkowo w negatywny sposób wpływają na smak przygotowywanych potraw. Podpałka dostępna jest w formie kostek, które znajdują się w foliowym opakowaniu – ułatwia ono korzystanie z produktu, jednocześnie zabezpieczając go przed zawilgoceniem.
Ocena
1 komentarz
28.05.2015
tania a porządna, na rozpalenie grilla jednorazowo idzie ok. 1/3 opakowania, więc spokojnie na 3 wieczory z kiełbaskami starcza :D fajnie, że jest ekologiczna, bo nie smierdzi tak, jak te podpałki w płynach
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Gotowanie w plenerze – jakie mamy opcje?

 • Ogród

  Zasady zdrowego i bezpiecznego grillowania

 • Ogród

  Jak bezpiecznie urządzić ognisko w ogrodzie?

Ocena i komentarz dla:

Podpałka ekologiczna Dancoal 32 kostki