Produkty

Rura dwuścienna Spiroflex biała 0,25 m

Kliknij aby powiększyć

Rura dwuścienna Spiroflex biała 0,25 m

Marka: Spiroflex

Marka: Spiroflex

Kod: 536606

Dodaj pierwszą opinię!

|
Elementem, który przyda Ci się w budowaniu systemu grzewczego, jest rura dwuścienna – pozwoli Ci uzupełnić kocioł z zamkniętą komorą spalania w odpowiedni przewód odprowadzający spaliny i doprowadzający powietrze. Rura została wykonana ze stali uodpornionej na oddziaływanie wysokich temperatur oraz kwasów, co pozwala Ci mieć pewność jej prawidłowego funkcjonowania.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

25 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

0.64 kg

Średnica rury (zewnętrzna)

80 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

system kominowy

Sposób montażu

do komina

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

Spiroflex

Informacje dodatkowe

do budowania systemu powietrznego lub spalinowego o żądanej długości

Certyfikacja

ISO 9001:2000

Nr referencyjny

SX-TD80/125RB0.25

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal nierdzewna

Kolor

biały

Rura dwuścienna to element, który stanowi budulec systemu powietrzno-spalinowego – możesz ją wykorzystać do efektywnego funkcjonowania nowoczesnego i ekonomicznego kotła z zamkniętą komorą spalania. Dzięki odpowiedniej budowie jest w stanie jednocześnie odprowadzać spaliny i doprowadzać powietrze konieczne do tego, aby urządzenie grzewcze działało z dużą skutecznością. Za pomocą rury możesz zbudować system kominowy pożądanej długości bądź uzupełnić go w danym miejscu czy też przedłużyć. Dzięki temu, że została wykonana ze specjalnej stali nierdzewnej, wykazuje się odpowiednią odpornością na kwasy i wysokie temperatury, co sprawia, że możesz być pewien jej trwałości i niezawodnego funkcjonowania. Zastosowanie jej w budowie systemu kominowego pozwoli Ci stworzyć efektownie działające ogrzewanie.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Kilka zastosowań rury wielowarstwowej

 • Instalacja

  Jak poradzić sobie z zamarzaniem rur?

 • Instalacja

  Rury - ukryte w ścianie czy wyeksponowane?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Rura dwuścienna Spiroflex biała 0,25 m