Produkty

Samopoziomujący podkład podłogowy Kreisel 201 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Samopoziomujący podkład podłogowy Kreisel 201 25 kg

Marka: Kreisel

Marka: Kreisel

Kod: 919896

|
Samopoziomujący podkład podłogowy Kreisel to produkt przeznaczony do wnętrz pomieszczeń. Znajdzie zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Jest łatwy i wygodny w użyciu i umożliwia wykonanie gładkiego podkładu podłogowego w krótkim czasie. Produkt cechuje się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi oraz bardzo dobrą przyczepnością do podłoża.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

48 cm

Szerokość opakowania

35 cm

Waga brutto

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Grubość warstwy

3 - 60 mm

Powierzchnia aplikacji

betony, żelbetony, jastrych cementowy/anhydrytowy

Wydajność

ok. 1,8 kg/m2/mm

Parametry indywidualne

Marka

Kreisel

Okres przechowywania

6 miesięcy
Samopoziomujący podkład podłogowy Kreisel to produkt przeznaczony do ręcznego lub maszynowego wykonywania podkładów podłogowych wewnątrz pomieszczeń. Ma on postać suchej mieszanki i jest gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą. Wykorzystać go można w budownictwie mieszkaniowym, a także przemysłowym. Podkład cechują dobre parametry wytrzymałościowe oraz świetna przyczepność. Wzmacnia on powierzchnię podłoża, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zostanie ono dokładnie przygotowane do dalszych prac budowlanych. Produkt jest łatwy i wygodny w użyciu, a jego zastosowanie pozwala na szybkie wykonanie gładkiego podkładu podłogowego. Dzięki zdolnościom akumulowania i przewodzenia ciepła, jakimi cechuje się produkt, z powodzeniem wykorzystasz go w każdym pomieszczeniu, w którym planujesz zamontować system ogrzewania podłogowego.
Ocena
24 komentarze
29.11.2019
Nie polecam. To jest wylewką ale nie samopoziomujące!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że jeśli produkt nie spełnia założeń producenta, naszym Klientom przysługuje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski.


 


 

29.04.2019
Nie polecam. Nie jest to zaprawa samopoziomująca. Miałem do wylania 14m2 o grubości 15mm. 3,5 litra wody dokładnie wymierzone i wymieszane. Te same proporcje ale inna gęstość z poszczególnych worków. Raz zaprawa wychodzi rzadka raz gęsta. W ogóle się nie poziomuje. Zacząłem dodawać 4 litry wody na worek zaprawa wychodziła rzadka, ładnie się rozlewała ale w ogóle się nie poziomowała. Wałkowanie kolczastym wałkiem niewiele pomagało, poza tym nawet w tej rzadszej zaprawie po wałku pozostały dołki. Wcześniej kupiłem Ceresit CN 68 też w Castoramie. Pokój 12m2 wyszedł idealnie, niestety już nie dostępny w Casto. To nie jest reklama tylko fakt! Niestety. Jeśli chodzi o inne komentarze w których ponoć odziela się piasek od wody to tego nie zaobserwowałem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeżeli podkład nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama. Zależy nam również na weryfikacji opisanej konsystencji produktu, dlatego bylibyśmy wdzięczni gdyby zechciał Pan skonsultować tę kwestię z naszym pracownikiem działu budowlanego. 

16.09.2018
Nie polecam!!!! Podkład sam się nie poziomuje!! Nawet z wałkiem jest problem. Bardzo szybko zastyga. Szkoda pieniędzy. Szajs i tyle.
16.08.2018
Szkoda na to kasy
To jest nieporozumienie i nie jest to samopoziomująca wylewka
07.06.2018
Wylewka od razu się rozwarstwia. Na górze woda na dole piasek. Wygląda to dramatycznie zle. Skusiła mnie cena, niestety teraz będę poziomowal paca i inną zaprawą. Bie polecam
20.05.2018
Tragedia ,po atlasie kupiłem to coś i jestem załamany... Po wymieszaniu zgodnie z zaleceniami na podłogę wylewamy sama wodę.... Reszta zostaje na dnie wiadra. Zero samopoziomowania, jeż zostawia ślady. dramat jak diabli. Jutro kuje to padło i przepraszam Atlasa...
28.03.2018
Może nie jestem specjalistą od wylewek, ale ponad 1000 m2 już dawno pękło. Lałem już 150 m2 w jednym kawałku w 2 osoby z jednym mieszadłem pod linoleum, więc można powiedzieć że jakieś doświadczenie mam, bo wyszło bardzo dobrze. Kraislelem wylewałem ok 5 m2 (3 worki, około 6 mm). Wylewka przygotowana w 3 pojemnikach. Zanim doniosłem pierwszy na miejsce wylania (5 m) piasek opadł na dół i 5 cm wygarniałem z dna. Następne pojemniki wylewałem gdy po mieszaniu podkład jeszcze mocno wirował w pojemniku więc nie zdążył opaść. Zrobił to od razu po wylaniu na podłogę. Po jeżu zostają dołki, a tam gdzie piasku jest więcej nie da się jeżem rozprowadzić. Zero rozpływalności. Jakbym lał piasek z wodą. Skończyło się tym, że rozprowadzałem szerokim pilotem i dopiero wałkowałem jeżem. Efekt to jakaś tragedia. Dobrze że pod kafle to się wyrówna. Szczerze odradzam.
13.10.2017
Jeden z lepszych produktów jeśli wziąć pod uwagę przyczepność do podłoża!
26.08.2017
bardzo mocno nie polecam... dobre moze do zalania dziury w piwnicy w samym rogu i to pod warunkiem ze bedzie za darmo!!!
06.06.2017
Trochę wysiłku, czytanie zaleceń producenta- ze zrozumieniem i można osiągnąć całkiem dobry efekt. Fakt, trochę pojęcia o tym trzeba mieć..
Polecam, niekoniecznie amatorom.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Poziomowanie podłogi – praktyczne porady

 • Budowa

  Wylewki samopoziomujące - rodzaje i zastosowanie

 • Budowa

  Technologia betonu samozagęszczalnego

Ocena i komentarz dla:

Samopoziomujący podkład podłogowy Kreisel 201 25 kg