Produkty

Sekator do gałęzi Verve GL41138

Kliknij aby powiększyć

Sekator do gałęzi Verve GL41138

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 620857

|
Wybierając sekator marki Verve, zyskujesz narzędzie, które przyda Ci się podczas wielu prac w ogrodzie. Jego głównym przeznaczeniem jest ścinanie gałęzi, lecz może posłużyć także do przycinania obumarłych części roślin czy pielęgnacji żywopłotu. Narzędzie przystosowane jest do obsługi oburącz, dzięki czemu znacznie łatwiejsze staje się ścinanie grubszych gałęzi. Długie uchwyty wpływają z kolei na swobodniejsze docieranie do trudno dostępnych miejsc.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3.5 cm

Wysokość opakowania

73 cm

Szerokość opakowania

23 cm

Waga brutto

1.14 kg

Wymiary produktu

dł. 67 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace w ogrodzie, na działce

Maksymalna średnica cięcia

30 mm

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Typ uchwytu

z tworzywa sztucznego

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

GL40138B

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Sekator firmy Verve to funkcjonalne narzędzie ogrodowe. Produkt jest przeznaczony do obsługi obiema rękami, aby ułatwić ścinanie grubszych gałęzi. Może również służyć do cięcia obumarłych części roślin i pielęgnacji żywopłotu. Uchwyty zostały powleczone tworzywem sztucznym, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni i nie ślizgają się. Ostrze z kutej stali jest twarde i mocne, co sprawia, że może z łatwością przecinać grube konary. Długie rączki zapewniają dobre przełożenie mocy nacisku oraz pozwalają na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Wśród naszego asortymentu znajdziesz sekatory o różnych kształtach i przeznaczeniu, a także szeroki wybór innych narzędzi ogrodniczych, dzięki którym prace w ogrodzie przebiegną komfortowo.
Ocena
2 komentarze
05.08.2019
Akurat to jest dobry produkt. Bardzo dobre ostrze. Służy mi w firmie już 2 sezon i jest używane codziennie. max grubość gałazki to 3.5cm. Jedynie musiałem przewiercić jedną rączkę bo wypadała i skręcić śrubą. Wygodniejsze od fiskarsa bo nie trzeba tak mocno rozchylać.
21.10.2015
muszę polecić ten produkt. bo nie był drogi, obcęgi chodzą jak talala, no i rękojeść jest wygodna. ostatnio poszalałem z tym w sadzie i poszło gładko. się nawet nie spociłem.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak przedłużyć życie ciętym kwiatom?

 • Ogród

  Kalendarz ogrodnika: prace jesienne, czyli przygotowujemy ogród przed zimą

 • Ogród

  Przycinanie zmarzniętych pędów bylin przed zimą

Ocena i komentarz dla:

Sekator do gałęzi Verve GL41138