Produkty

Produkty z serii 1:9

Przedłuż życie drewna odpowiednim impregnatem

Impregnaty z serii 1:9 pomogą Ci przedłużyć żywotność drewna. Drewniane konstrukcje – czy to meblowe czy budowlane, bardzo cieszą wzrok. Są eleganckie i naturalne. Żeby jednak nie straciły na urodzie i wytrzymałości musisz o nie zadbać. Sięgnij po pomoc produktów z kategorii impregnatów. Bardzo pomocna będzie seria 1:9.

Impregnatów dostępnych w ramach serii możesz używać w pomieszczeniach i na zewnątrz. Doskonale zabezpieczą drewno przed szkodliwym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym również wilgoci.

Impregnaty 1:9 – zadbaj o drewno

Impregnaty 1:9 dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – zielonym, palisandrowym i bezbarwnym. Ten wybór pozwoli Ci na odpowiednie dopasowanie impregnatu do powierzchni, którą chcesz zaimpregnować.

Produkty z serii chronią drewno nie tylko przed niszczącym działaniem wilgoci. Ochronią drewno też przed sinizną, grzybami, pleśnią. Są w stanie też odstraszyć owady. Są bezzapachowe, dlatego możesz używać ich na zewnątrz i w pomieszczeniach. Doskonale podkreślają naturalne piękno drewna.

Nie dopuść do zniszczenia drewnianych konstrukcji – będą Ci dłużej służyć

W czym przyda Ci się seria 1:9? Konserwacja drewna, zabezpieczenie go przed niszczącymi czynnikami zewnętrznymi, podkreślenie naturalnego piękna drewna i możliwość cieszenia się nim przez długi czas. To wszystko możesz osiągnąć dzięki odpowiednim impregnatom.

Drewno to naturalny materiał. Bardzo szlachetny i piękny. Zadbaj o niego tak, jak na to zasługuje. Dłużej będzie cieszył Cię swoim pięknem i służył Ci zgodnie z przeznaczeniem.