Produkty

Produkty z serii Albe

Rolety Colours Albe Double jako alternatywa dla tradycyjnych zasłon

Rolety są coraz częściej wybieraną alternatywą dla firanek oraz zasłon w domach mieszkalnych. Rolety Colours Albe Double są dostępne w białej kolorystyce z delikatnym motywem roślinnym. Produkty bez problemu dopasujesz zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Rolety posiadają walory dekoracyjne, ale również spełniają praktyczną funkcję ochronną przed promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz.  

Rolety Colours Albe Double należą do grupy produktów, które są przeznaczone do osłony drzwi balkonowych. Rolety są wykonane z poliestrowej tkaniny, która jest trwała i łatwa w czyszczeniu. Z ich pomocą ochronisz swój dom przed promieniami słonecznymi, a także zyskasz oryginalną dekorację wnętrza. Seria Albe Double rolet Colours to ozdoba dla każdego wnętrza. Szczególnie stylowo rolety zaprezentują się w pomieszczeniach klasycznych, aczkolwiek prosty design serii Albe doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrze. Rolety Colours Albe Double znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, w którym znajduje się balkon.

Rolety Colours Albe Double w Twoim domu

Seria Albe Double rolet Colours znajdą zastosowanie wszędzie. Nadają się do pomieszczeń, w których panuje duży stopień nasłonecznienia. Zapewnią Ci przyjemne zaciemnienie oraz odpoczynek od upału podczas letnich dni. Praktyczne rolety ozdobią Twoje mieszkanie. Co więcej, z ich pomocą będziesz mógł tanim kosztem odmienić wystrój wnętrza. Seria Albe Double rolet okiennych Colours cechuje się łatwym montażem i pasuje do każdych drzwi balkonowych. 

Rolety na pewno spełnią oczekiwania klientów, którzy cenią produkty dobrej jakości w połączeniu z ciekawą stylistyką. Wypróbuj serię Albe, jeżeli poszukujesz produktu nie tylko funkcjonalnego, ale również dekoracyjnego. Docenisz jego walory estetyczne oraz prostą elegancję. Estetyka wykonania rolet pozwala na stylową prezentację salonu czy sypialni.

Roleta osłonowa Albe 

Roleta należy do serii Albe, w skład której wchodzą wysokiej jakości produkty zaciemniające okna podczas największego natężenia promieniowania słonecznego. Rolety z serii osłon drzwi balkonowych Albe umożliwią Ci w dowolnym momencie zaciemnienie wybranego pomieszczenia. Dzięki temu osłonisz się przed spojrzeniami z zewnątrz, jak również będziesz mógł odbyć regenerującą drzemkę nawet w upalny, bardzo słoneczny dzień. Tworząca roletę poliestrowa tkanina wykonana jest w neutralnym, białym kolorze.

Roleta posiada dwie struktury materiału, co umożliwia płynną zmianę stopnia zaciemniania wnętrza. Jako alternatywa dla tradycyjnych dekoracji okiennych cieszy się coraz większą popularnością. Duży wybór rolet w naszym markecie pozwala na idealne dobranie rozmiaru, koloru oraz modelu do Twoich potrzeb. Dzięki nim uzyskasz praktyczną ochronę przed słońcem i ochronisz swoją prywatność.