Produkty

Produkty z serii Alchimy

Wsporniki Alchimy cechuje solidność wykonania i prosty montaż

Jeśli jesteś na etapie wykańczania wnętrz, pamiętaj, że do montażu półek warto zastosować solidne elementy montażowe w postaci wsporników. Dzięki temu półki osiągną pełną stabilność, a Ty nie będziesz musiał obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Wsporniki Alchimy to elementy, które wyprodukowane zostały z myślą o bezpieczeństwie użytkowania domu i solidnym montażu mebli. Cechują się niebywałą żywotnością, dzięki temu, że stworzone zostały ze stali. Szeroka gama kolorystyczna produktów z pewnością ułatwi Ci dobranie produktu odpowiedniego do aranżacji Twojego wnętrza. 

Wielofunkcyjne elementy – wsporniki Alchimy

Seria Wsporników Alchimy wyróżnia się spośród innych produktów dostępnych na rynku swoją niezwykłą żywotnością. Wykonane ze stali elementy są odporne na korozję, więc doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach, gdzie występuje duża wilgotność powietrza. Wsporniki są nieodzownym elementem montażu szaf wnękowych. Będą niezbędne również przy pracach montażowych innych mebli. Ułatwią przymocowanie rozmaitych półek i elementów drewnianych, a dodatkowo zabezpieczą przed zerwaniem ich ze ściany.

Żywotność, precyzja i siła

Produkty oprócz niezwykłej żywotności i solidnego wykonania cechuje również łatwy montaż. Seria Alchimy do stabilizacji półek sprawia, że wsporniki są w stanie udźwignąć ciężar nawet do czterdziestu kilogramów. Dzięki temu nawet najbardziej obszerna i pokaźna biblioteczka będzie mogła spokojnie spocząć na tak zabezpieczonej półce. Sam element jest niezwykle lekki i kompaktowy. Wsporniki będę doskonałym elementem wystroju minimalistycznych i industrialnych wnętrz. Szeroki wybór kolorystyczny dostępny w sklepach Castorama z pewnością ułatwi Ci dobór odcienia odpowiadającego wystrojowi pomieszczenia.