Produkty

Produkty z serii Alivio

Płytki uniwersalne Alivio – wysokiej jakości wykończenie ścian i podłóg w Twoim domu

Klinkier z serii Alivio łączy w sobie wysoką jakość wykonania, wytrzymałość oraz eleganckie wzornictwo. Wśród dostępnych w naszej ofercie płytek uniwersalnych znajdziesz modele o odmiennych wymiarach, a także kształtach, co pozwoli Ci dobrać odpowiedni produkt do własnego pomysłu na aranżację. Zadbaliśmy także o różnorodność kolorystyczną klinkieru z serii Alivio do wykończenia ścian i podłóg – w naszym asortymencie znajdziesz propozycje w ciepłych odcieniach beżu oraz chłodnych szarościach.

 

Wytrzymała okładzina ścienna i podłogowa

Płytki uniwersalne Alivio zastosujesz zarówno w domu, jak i na zewnątrz – to możliwe dzięki ich mrozoodporności. Klinkier charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, a jego powierzchnia jest odporna na zarysowania, więc wykonana okładzina ścienna lub podłogowa na długo zachowa swój estetyczny wygląd. Seria Alivio płytek uniwersalnych doskonale sprawdzi się do domów, w których mieszkają dzieci. Klinkier jest bowiem antypoślizgowy, a dodatkowo odporny na wilgoć, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do Twojej łazienki.

 

Płytki uniwersalne Alivio – zastosuj je w swoim domu!

Płytki uniwersalne posłużą Ci do wykończenia elewacji, ale zastosujesz je także we wnętrzu, na przykład do obudowania kominka. To jednak nie wszystkie zastosowania produktu – seria Alivio do wykończenia ścian sprawdzi się równie dobrze. Klinkier wykorzystaj w kuchni, jeśli chcesz uniknąć problemu z płytkami chłonącymi zabrudzenia. Produkt z tej serii pomoże Ci także odnowić aranżację wnętrza – wystarczy, że ozdobisz przy jego pomocy jedną ścianę w salonie.