Produkty

Produkty z serii Amida

System ogrodzeniowy Amida – wysoka jakość i niezawodne działanie 

System ogrodzeniowy Amida to seria elementów, które pozwolą Ci upiększyć oraz zabezpieczyć posesję. Łączy w sobie dopracowany design z trwałością oraz niezawodnym działaniem. Znajdziesz w niej komplet elementów potrzebnych do ogrodzenia działki lub ogrodu. Wśród produktów znalazły się klasyczne przęsła, furtki wejściowe, bramy automatyczne oraz te otwierane manualnie. Ich nowoczesny wygląd doskonale komponuje się z domem w stylu industrialnym lub skandynawskim.

Seria systemów ogrodowych Amida składa się z elementów w eleganckim odcieniu czerni. Minimalistyczny kształt powoduje, że płot naturalnie wpisuje się w wygląd otoczenia. Ciemny kolor nie dodaje mu jednak ciężkości. Regularne prześwity sprawiają, że cała konstrukcja jest w pełni wyważona. Różnorodność elementów gwarantuje, że wśród części tej serii znajdziesz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb oraz budżetu.

System ogrodzeniowy Amida – dopracowany design na każdą kieszeń

Seria Amida do ogradzania posesji to bogate zestawienie dopasowanych do siebie elementów, które świetnie się prezentują oraz skutecznie spełniają swoje funkcje. Za wysoką jakość serii odpowiada wykorzystanie do produkcji stali ocynkowanej. Dzięki niej elementy odporne są na zmieniające się warunki atmosferyczne. Bramy pozostają więc w doskonałej kondycji bez względu na wilgoć, deszcz, śnieg czy wahania temperatur.

Seria ta wyróżnia się też doskonałym wyglądem za sprawą malowania proszkowego. Dzięki niemu kolor trwale przywiera do powierzchni i nie blaknie pod wpływem działania pogody. Jest również chętnie wybierana ze względu na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zautomatyzowane bramy oraz proste w otwieraniu furtki sprawiają, że korzystanie z systemów jest niezwykle wygodne oraz intuicyjne. Decydując się na ten zestaw, masz więc pewność, że będzie on pięknie się prezentować, a przy tym doskonale spełniać swoją funkcję.

Seria Amida – gotowe rozwiązania dla Twojego domu

Seria Amida to gotowe rozwiązanie przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki niej od razu możesz zakupić pełne ogrodzenie Twojej posesji. Unikniesz tym samym uciążliwego dopasowywania przęseł do bram i furtek. Wybór serii znacząco ułatwi Ci już i tak skomplikowany proces budowy domu. Gotowa seria to znacznie mniej trudności w skręcaniu oraz montażu.

Uniwersalny wygląd z łatwością dopasuje się do projektu większości nowych budynków. Nie musisz więc obawiać się o efekt wizualny. Ten dobrze dobrany system ogrodzeniowy nie tylko świetnie się prezentuje. Przede wszystkim pozwala na zadbanie o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojego mienia. Dzięki niemu nie będziesz musiał obawiać się o swój dom w czasie snu lub nieobecności. Ponadto automatyczne rozwiązania pozwolą na zdalne sterowanie bramą. Wjazdy i wyjazdy z posesji staną się więc znacznie bardziej komfortowe, jak i zabezpieczanie domu na noc. W Castoramie znajdziesz również wiele innych serii ogrodzeń, wśród których na pewno uda Ci się znaleźć odpowiednią dla Ciebie.