Produkty

Produkty z serii Annatto

Jak odmienić meble kuchenne? Annatto to uchwyty o nowoczesnym wyglądzie

Do kuchni będziesz potrzebował produktów z kategorii mebli kuchennych. Dotyczy to właściwie wszystkich elementów, które można zaliczyć do mebli, zatem korpusów, frontów, półek i szuflad. Jednak trudno wyobrazić sobie w pełni funkcjonalne umeblowanie, które jest pozbawione uchwytów. W dopełnieniu tego braku pomoże Ci seria Annatto.

Mebli kuchennych nie musisz wyposażać w system push to open. Wystarczą dobrze dobrane uchwyty. Produkty z omawianej serii z pewnością takie są. Wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz minimalistyczną formą. Są również bardzo wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo są dostępne w kilku różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Wszystko to sprawia, że z łatwością dopasujesz je do każdego frontu meblowego i aranżacji kuchennej.

Uchwyty te będą odpowiednie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i estetykę. To również dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują trwałych produktów. Dzięki tym elementom korzystanie z szafek kuchennych stanie się prawdziwą przyjemnością.

Duży wybór wyjątkowo trwałych produktów zapewnią Ci meble kuchenne Annatto

Seria Annatto do umeblowania kuchni obejmuje duży wybór produktów. W ramach serii znajdziesz uchwyty o różnych rozmiarach, a także szeroką ofertę dostępnych wykończeń. Uchwyty srebrne, białe, czarne, a nawet miedziane – wszystkie je znajdziesz w ramach omawianej serii. Bardzo duży wybór umożliwia tym samym dopasowanie uchwytów do koloru wykończenia frontów, a także do ich rozmiaru.

Relingi z tej serii charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystano materiały o dużej trwałości. Nie będą się zatem wyginały. Nie grozi im również rdza, nawet w bardziej wilgotnych kuchniach. Produkty te są także wykończone w sposób trwały. Zapomnij zatem o łuszczącej się farbie. Nie musisz też martwić się o pozostawione na relingach odcisku palców. Ich wykończenie dość dobrze maskuje nawet intensywne użytkowanie uchwytów.

Łatwe otwieranie szafek nawet mokrymi rękami

W kuchni otwieranie szafek ma ogromne znaczenie. Dlatego tak istotne są uchwyty, którymi wykończyć meble kuchenne. Annatto dostarczy Ci produktów o wysokiej funkcjonalności. Przede wszystkim korzystanie z ich jest bardzo wygodne. Nawet gdy masz brudne lub mokre dłonie, otwarcie szafki nie będzie problemem. Relingi zapewniają pewny chwyt.

W Twojej kuchni brakuje miejsca na ścierkę kuchenną? A co jeśli połączyć uchwyty z praktycznym relingiem. Produkty z tej serii staną się bardzo wygodnym wieszakiem dla kuchennych tekstyliów. Szczególnie wykorzystaj w tym zakresie uchwyty od dolnych szafek. Przewieś przez nie ścierkę czy ręcznik do wycierania dłoni, by mieć go zawsze pod ręką.

Szukasz trwałych rozwiązań? Jest nimi omawiana seria. Produkty w jej ramach są objęte wieloletnią gwarancją. Dlatego, jeśli zależy Ci na uchwytach, które zniosą rdzę, intensywne użytkowanie i upływ czasu, możesz bez chwili wahania sięgnąć po ten produkt. Na pewno będziesz zadowolony. Relingi nadają się także do odnowienia mebli. Odmienią ich wygląd i nadadzą im nowoczesny charakter.